Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kellene egy kis változatosság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene egy kis változatosság a szexuális életünkbe, de nincs ötletem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy már régen nem találkoztunk a párommal, és ha újra egymás karjaiba leszünk szeretném feldobni az együtlétet vlmivel, de nem tudom mivel. Bár nem vagyok már kamasz, de tapasztalatlan a szexben. Én azt szeretném ha a párom irányítana, ő pedig azt szeretné ha én. De én nem tudok irányítani, mert nem tudom mit kell csinálni. A szex rövid és monoton. Azt mondja ő élvezi én nem. Segítenétek? Mit csináljak?

Egy aggódó lány.


2008. júl. 24. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Húha, te egyáltalán nem élvezed a szexet vele? Vagy csak zavar hogy monoton, de orgazmusod azért van. Én azt tanácsolom, beszélj vele hogy neked ez így nem jó próbáljatok ki más pózokat, ha van lehetőségetek más helyeket, gondolok itt fürdőszoba, konyha, nappali, vagy akár házon kívül. Lehet még szituációs játékokat is játszani, nagyon sok lehetőség van egy "ellaposodott" kapcsolat fellendítésére.
2008. júl. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
durex play ;), szex társasjáték....erezd el a fantáziádat
2008. júl. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kísérletezni, próbálkozni kell. Olvass utána, és próbáld ki. Vedd a fáradságot és akkoris irányíts, ha úgy érzed, nehéz.

A legnehezebb az, hogy bizony fel kell vállalni a felelősséget!!!, hogy lehet, hogy nem lesz jó, nem sikerül, nem annyira izgató és ötletes, mint azt szeretted volna.

Ilyen is lesz, ess túl rajta (szerintem a lányoknak ez a legnehezebb, ezért passzívabbak sokan).

Ajánlom Anne Hooper könyveit, erotikus masszázst. Van még egy jó könyv tapasztalatlanoknak, A nemi öröm a címe.

2008. júl. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ő tapasztaltabb nálad? Ha igen, akkor szerintem neki kéne irányítania, és majd ha idővel belejössz, akkor majd te is átveheted tőle vezető szerepet, vagy erőt veszel magadon én annak érdekében, hogy te is élvezd dobsz be új ötleteket, esetleg pózokat, új helyszínt. Szerintem elöször kényeztethetnéd mondjuk a kezeddel vagy a száddal, így amikor a szexre kerül a sor, akkor már tovább fogja bírni. Remélem tudtam segíteni:)
2008. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a segítségeket. Ő tapasztaltabb nálam, de a szexben nagyon passzív. "Csinálj velem amit akarsz..." és ennyi. Már lassan 3 éve együtt vagyunk kb egyszer vagy 2szer volt orgazmushoz hasonló eset. De általában kellemes, de nem úgy ahogy kellene.
2008. júl. 25. 14:19




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!