Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasikat nem zavarja mikor 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasikat nem zavarja mikor 1 csajtól túl nedvesek lesznek?

Figyelt kérdés

Úgy értem h ha mondjuk nagyon bevok gerjedve és pl én vok fölül, lovagolok, és akkor jobban észrevehető. Nem zavarja őket?

Mert nem akarok beégni..


2008. júl. 24. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb fiút (köztük engem is) kifejezetten felizgat, ha a párom nagyon nedves, és engem is "összemaszatol" :) Persze minden ember ízlése más, de biztos vagyok benne, hogy zavarni nem fogja ;)
2008. júl. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nem!!! minnel nedvesebb annal jobb :D a nedvesedes azt jelenti, hogy nagyon kivanod a masikat, ami azt igen jo erzessel tolti el. egyfajta ferfiui buszkeseg :)

ugyhogy nincs miert aggodj...

2008. júl. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és nyalásnál sem?
2008. júl. 24. 17:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nyalásnál sem. Ha nem szeretné a "nedveidet" akkor nem csinálná ;-) Én szvsz nagyon imádom ha jó nedves, ez engem is felizgat.
2008. júl. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátom szeretkezés után mindig megemlíti, hogy na milyen kis nedveske lett minden. :D De látszik rajta, hogy büszke magára, hogy ezt hozta ki belőlem! Szóval nyugi, egy igazi férfi ezt szereti!;) Egy jó kiadós szex után, egy jó közös zuhi viszont jól tud esni! :)
2008. júl. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten ilyen vok, h hamar felizgulok és az érezhető is rajtam rendesen. Eleinte azt hittem h ciki, egyszer szóba is került és mondtam a barátomnak hogy bocsi meg minden de nem tehetek róla. Na akkor elmondta hogy ő ezt tökre csípi. És ahogy az elöttem szólók is leírták már, ez nem ciki. A normális, érett pasik vágják hogy ez nem arról szól hogy folyik belőled vmi cucc és hogy az milyen gáz, hanem azt nézik hogy na igen ezt én váltottam ki belőle. Ne félj, nem gáz.
2008. júl. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%

Ha elötte is nedves vagy čs utäna is räélvezel

Ezt szeressük naon

És szeressük a nedves puncit is nyalni

2008. júl. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!