Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Honnan tudom biztosan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom biztosan, hogy ejakulációm volt-e (lány vagyok)?

Figyelt kérdés
Orgazmuskor jött ki belőlem, átlátszó, az illata édeskés, de a mennyisége több, mint amire gondoltam. Előtte-utána voltam wc-n, de mégis attól félek, hogy lehetett vizelet.
2008. júl. 24. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A vizelet ammónia szagú általában nem pedig édeskés illatú szóval nem pisiltél be szerintem.
2008. júl. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nagyon sok a nedvesség vagy spriccel.Szex közben nem lehet bepisilni az izgalomtol.:)

Ha az volt akkor grat:)

2008. júl. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocs, ha hülye kérdés lett a kérdés, de előtte úgy éreztem, hogy nagyon kell pisilni, és azt olvastam, hogy ilyenkor (a spriccelés érdekében) el kell engedni magamat. Hát elengedtem:)). Ha sokat iszom akkor is ammóniaszagú? Tehát nem csak a húgyhólyagomat ingerelte a g-pontos izgatás?
2008. júl. 24. 14:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

g-pont izgatasakor a lanyoknak altalaban bepisilos erzesuk van... a baratnom is erre "panaszkodik" csak sajna o nem tudja ugy elengedni magat meg, hogy ezt elvezze is.

viszont noi ejakulacio letezik, meghozza meglepo mennyisegu is. ha az illata edeskes, akkor semmikeppen sem vizelet.

2008. júl. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ivás nem nagyon van rá hatással,mert a nöi ejakuláció egy mirigyben tárolodok és gyülik majd orgazmus hatására "kilövell" vagy kifolyik.Semmiképp sem ammoniaszagú(ha igen az nagy gáz).Én is soksazor érzem ,de nem tudom mit csináljak hogy sikerüljön:(
2008. júl. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az utolsó hozzászólónak: nem voltam egyértelmű, úgy értettem, hogy sok ivás hatására a vizelet nem hígul-e fel annyira, hogy már nem lesz ammóniaszagú, így összekeverhetővé válik esetleg az ejakulátummal (tehát hogy nem kevertem-e emiatt össze).

Ami kijött, az szagtalan-édes illatú volt.

2008. júl. 24. 15:39
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi a válaszokat!:)
2008. júl. 24. 15:40
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem pisilél be hiába ittál sokat mert olyankor nem tudsz bepisilni:)utso válaszolo voltam;)
2008. júl. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
G-pont orgazmusod volt.
2008. júl. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!