Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen érzés ha sokáig húznak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés ha sokáig húznak egy pasit?

Figyelt kérdés
2008. júl. 24. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ha tul sokaig akkor nagyon szar :(
2008. júl. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerinted? kurva szar.
2008. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
kiegészítve a kérdést : ha nagyon sokáig húznak és utána otthagynak például
2008. júl. 24. 13:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát az kurva szar!! Kegyetlen dolog ilyesmit csinálni, mert a kielégítetlenség nagyon kiábrándító dolog!
2008. júl. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyik volt barátnőm ezt csinálta velem.

Golyót röpítettem mindkét térdkalácsába. xD

2008. júl. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A nök sokszor azthiszik hogy milyen király meg vicces dolgo pedig nem az!Gondolj bele,hogy halál felizgatnak tök nedves vagy meg már minden és a párod otthagy.Neked is égne a fejed a dühtöl!lehet huzni de csak finoman nem tul sokáig,mert az szemét dolog!


Andi

2008. júl. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát egyrészt ez elég genyó dolog, a pasik nagyon utálják ha kis picsák, szűzkurvák húzzák így az agyukat. Az más ha kicsit kínzod őt, és utána megkapja amit akar, de ha ott hagyod... lehet hogy ő hagy ott utána téged. Amúgy meg fizikailag- fáj a heréjük.
2008. júl. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy a kérdező arra gondol, hogy mondjuk kocsi után kötve húznak... bár az sem sokkal rosszabb :D

Egyébként az, hogy valaki ezt élvezi, az illető éretlenségét bizonyítja. A szexuális intelligencia hiánya. Mintha ezzel a viselkedéssel a férfi-dominanciát próbálná ellensúlyozni, merthogy "majd én megmutatom neki, hogy ÉN vagyok az, aki játszadozik VELE, nem fordítva!" ... jobb esetben kinövi a hölgy, rosszabb esetben piszok rossz szerető marad, és hithű feministává válik. :D

2008. júl. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer csináltem ilyet egy pasival, de nem direkt kiszúrásból...buli volt, és mindkettőnknek volt párja.De az ital, meg az, hogy annyire be voltunk egymásra indulva mindent elfeledtetett velünk...majdnem megtörtént, amikor villámszerűen belémhasított, hogy amit teszek nem helyes....így szegényt lógva hagytam...nagyon durcás lett...szóval szerintem ez nem jó játék!!!
2008. júl. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyet csinál direkt az még nagyon éretlen.


Ha véletlenül jön mint egy bulin amit az előző hozzászóló írt akkor be kell nyelni, és elfogadni hogy nincs semmi jogod ahhoz hogy bármit is számonkérj a csajtól.


P2

2008. júl. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!