Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van abban valami igazsag,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van abban valami igazsag, hogy azok a nok akiknek szelesebb a csipojuk sokkal jobbak az agyban?

Figyelt kérdés
2008. júl. 24. 03:03
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Ez hülyeség.
2008. júl. 24. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

így ebben a formában szerintem nincs.


De, ha úgy kérdezed, hogy a testesebb, ducibb jányok, akkor azt mondom, hogy igen. Pontosabban nem is jobbak, mert azt részben tanulni kell, tehát sok függ attól, hogy eddig milyen partnereik voltak, de mindenképpen azt mondanám lelkesebbek.

2008. júl. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A szélesebb csipő ilyen ősidők óta belénkkódolt termékenységet mutat, szóval lehet hogy nem jobb a csaj csak Te jobban érzed magad vele szex közben.


Ergo számodra jobb lesz a csaj.

2008. júl. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
a széles csípőt élvezetesebb megmarkolni,amikor lovagol rajtad,vagy a kutyába csináljátok...az én párom ezt mondja...nekem is széles csípőm van,de vékony vagyok...egyébként a szülésnél van konkrét jelentősége
2008. júl. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem gebe, nem szúr. A széles csípő nem sokat jelent ilyen helyzetekben, tényleg csak az, hogy tudat alatt arra aszociálsz, hogy a széles csípőjével nem lesz probléma szüléskor, ergó érdemesebb meghágni, és ez mutatkozik meg abban ha jobban érzed magad.
2008. júl. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha egy nőnek szélesebb a csípője, akkor könnyebben fog szülni. Ennyi. Max azt tudom még elképzelni, hogy emiatt a pasik ösztönből jobban vonzódnak hozzájuk. :)
2008. júl. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!