Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mivel lehet legjobban (szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet legjobban (szexuálisan), pl tánc vagy kettesben töltött idő közben egy fiút iszonyatosan felizgatni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 23. 21:29
 1/8 A kérdező kommentje:
lejobban*,bocsi:D
2008. júl. 23. 21:32
 2/8 A kérdező kommentje:
g
2008. júl. 23. 21:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

látom irni azt tudsz! :DDD

Na,de most komolyan: én lány vagyok és én a táncommal tudom a pasikat levenni a lábukról,próbálok minél erotikusabban táncolni és eddig ugy tűnik,bejön...:) Meg ha méyen a szemébe nézel,rámosolyogsz,miközben mondjuk kivágott felső vagy miniszoknya van rajtad...a pasikat vizuálisan lehet a legjobban felizgatni sztem.

2008. júl. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
az én páromat az is fel tudja izgatni,ha mondjuk ül a számítógép előtt,én mögötte az ágyon vagy az ölében és tudat alatt mindig cirógatom a karját,a vállát...ez olyan ösztönösen jön nekem...
2008. júl. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Áhhh,igen azért irtam igy,mert kicsit kapkodtam,siettem gépelni:D.....am kösz és még fiúk válaszát is várom előre is kösze c u u u p p
2008. júl. 23. 21:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
mint fiú írom, nekem az jön be a leegjobban, hogyha pl simogatnak, vagy ha a nyakamat puszilgatják, annak nem bírok ellenállni.amúgy igazat adok az előttem szólónak, hogy ha erotikusan öltözködik, meg mozog, meg ha meztelenül mászkál(ez akkor a legjobb, ha valamivel nagyon leköti a figyelmét, és Te már unod...:P)
2008. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

tuti modszer a mindent a szemnek, semmit a keznek dolog. probaljatok ki azt, hogy megbeszelitek, hogy egy hetig nem tortenik semmi. azalatt az egy het alatt viszont szoban, vagy egyeb fondorlatokkal ugy izgatjatok fel egymast, ahogy csak tudjatok. de szexelni, magadhoz nyulni es konnyiteni nem er!

aztan a megbeszelt napon lehet mindent a szemnek es mindent a keznek... ;)

hja es ezt mint fiu tanacsolom =)

2008. júl. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ültesd le, kösd hátra a kezét, majd kapcsolj be zenét.

Kezdj el táncolni és vetkőzni, amikor már csak bugyi van rajtad dörgöld az orrához a melled de még nem szabadulhat ki.


Mondd neki hogy akarlak, és hogy azt szeretnéd ha a szájával levené a bugyidat, örömmel teljesíti.


Mikor nagyon szenved már engedd neki hogylevetkőzzön és a magáévá tegyen, valószínű arra az estére már nem lesz más programotok. :)


P2

2008. júl. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!