Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Első szeretkezésem alkalmával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szeretkezésem alkalmával nem éreztem semmit. Sem azt, hogy fájt volna, sem az, hogy feszített volna. Mi történt?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem éreztem azt sem, hogy a párom pénisze bennem van.

Mi lehetett a gond?


2008. júl. 23. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Hány éves vagy? Én 2 hete veszítettem el a szüzességem, de igen is éreztem, nagyon fájt amikor tágult, orditani tudtam volna, de azota már nagyon jó, és mindig érzem amikor bennem van és még azt is érzem, hogy meddig van bennem! szerintem túlságosan feszült voltál és ezért nem tudtad élvezni, érezni a dolgokat, hogy ne gondoljunk rosszabbra...
2008. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
18 vagyok
2008. júl. 23. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem életkortól függ. Valószínűleg eleget pettingeltetek előtte, ezért a hüvelyed képes volt a behatolás mértékében tágulni. Valahogy én is így voltam, nem fájt, nem véreztem, de kezdetben az aktust nem is igazán élveztem. Ha netán túl tág lennél (pl amikor nagyon felizgultál, vagy van akinek alapból tág), akkor egy kis hüvelytornával erősítheted az izmokat, ezáltal mindkettőtöknek jobb lesz. A gyakorlat lényege, hogy összeszorítod a hüvelyedben levő izmokat, majd ellazítod őket. Ezt többször megismétled. Bárhol végezhető, senki sem látja.


Másrészt meg meg kell tanulni élvezni a szeretkezést. Én már kábé két és fél éve élek szexuális életet ugyanazzal az emberrel, és úgy egy fél éve éreztünk rá a mindkettőnknek (egyszerre) élvezetes technikára.

2008. júl. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

velem is igy volt:)

Azt éreztem hogy bentvan,de csak egy bizonyos pontig, de semmi különösebb fájdalom...

Nekem az volt a baj,hogy az első előtt sokat tamponoztam magam, betétet nem is használtam szinte,csak tampont tettem és mindig a legnagyobb méretet hogy sokat kifogjon, mert nekem sok van és 8-9napokat tart a vérzésem.. használtál tampont?? talán ettől is lehet na és gondolom a pasid sem lustálkodott :)

2008. júl. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!