Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hány cm-res pénisz kell ahhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány cm-res pénisz kell ahhoz hogy a b. nőm kielégüljön?

Figyelt kérdés
Azt hiszem olyan 8-10- vagy 12 cm-es maximum a péniszem ha feláll.Lehetséges hogy a b.nőmnek emiatt nem tudok "rendes" hüvelyi orgazmust adni?(mert túl kicsi... ?) Eddig nem sikerült neki hüvelyi orgazmust csinálnom sohasem, de én is vagyok neki az első. Pedig 3,5 éve vagyunk eggyütt.. Hány cm-es pénisz kell ahhoz hogy ő el tudjon hüvelyi orgazmussal "menni"?
2008. júl. 23. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem volt még hüvelyi,pedig mi is már 1,5éve együtt vagyunk,neki 18cm...és nem sikerül...a 10centissel is ugyanúgy lehet ingerelni a Gpontot..
2008. júl. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a mérettől függ... Vannak nők akik egyáltalán enm képesek hüvelyi orgazmusra, mindegy, hogy 10 vagy 20 centis a pénisz... Ez nőknél általános probléma szerintem. Kitartás, csináljátok gyorsabban, lassabban, eltérően a megszokottól. Kisérletezzetek pózokkal hátha...
2008. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Azt nem tudom hogy a 10-12 centi elčg e

De nekem is 18

Viszont a vastagzäg jobban szämit sztem legyen legaläbb 45mm

Ez lehet az ätlag kb 50 mm ig nekem 47 mm és szinte mindig sikerül az aktus hatalmas orgazmussal märmint a nö részéröl

2008. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

nekem csecsemő-méretű faszom van...

3 kg, 50 cm :D

2008. júl. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elméletileg nem függ a mérettől (persze kell egy minimum, ami neked megvan) vagy rosszul csinálod vagy a barátnődben van a hiba.

Kísérletezzetek, ha nem megy, akkor legfeljebb orálisan elégíted ki, nem nagy ügy.


Zoli

2008. júl. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2008. júl. 26. 09:55
 7/10 anonim ***** válasza:

bocs de ez egy idióta kérdés


hány centis biliárd dákó kell ahhoz hogy bajnokságot nyerj?


NEM A MÉRET SZÁMIT HANEM HOGY HOGYAN HASZNÁLOD!!!

2008. júl. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek...


12 cm is elég, csak meg kell tanulni használni.

2008. júl. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és tudom hogy nem a méret a lényleg hanem hogy hogy és mit csinálsz vele ..mert a fiuk nagyrésze húú nekem ekkora a farkam nekem akkora neked kicsi az enyémhez képest ..stb!Ezk hülyeségek ..csak a fiuknál számít a lányoknál eggyáltalán nem ..csak használd jol és ujj mocereket probálj ki!nézzél uj dolgok után ..vagy mondja el a lány az eggyik vágyát és csináljátok meg!vagy ha izgalmat akartok akkór valami nyilávnos hejezt probáljatok ki pl: öltözőfülke lépcsőhát vagy valami ..nekem nagyon igzgalmasd .éés jobb érzés mert van bennem valmi arenalin hogy jujj ki láthat meg ..és jobban fel vagyok izgulva ..szal csináljatiok ujjab dolgokat!!Remélem segítettem valamennyit
2008. aug. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!! :D
2008. aug. 7. 09:39




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!