Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy 15 centiset gondot okozhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 15 centiset gondot okozhat tövig bekapni a lánynak?

Figyelt kérdés
2008. júl. 23. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Ha mčg nem tudod vagy nemkaptäk be akkor javaslom hagyd elsöre a csajnak hogy mennyire akarja mert ha eröszakoskodsz vele többet nem kapja be

De neked mčrt a mčjsčg szämit nem ojan nagy ez a 15cm

Vagyis ätlagon aluli

Mert 17-18 az ätlag

2008. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
15 cm-es mit?? betondarab azt pl elég nehéz lenne :D nyalóka azt betudná csak megfulladna tőle... stb stb... :D am viccen kivül ha tövig benyeli minden tiszteletem az övé, de sztem max 10-12 cmet bir benyelni
2008. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:D kösz a választ
2008. júl. 23. 19:41
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
a barátomnak 18 centis és majdnem teljesen be tudom nyelni,egy két centi hiányzik hozzá..de nagyon sokáig tartott kontrollálni az öklendezési reflexemet...
2008. júl. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Van egy ilyen technika...a lényege,hogy az ajkaknak és a nyelőcsőnek egyvonalba kell lennie,szóval,hogyha a lány térdel pl. és hátrahajtja a fejét,akkor be tudja kapni "tövig".Itt tudsz utánaolvasni: [link]

:)

2008. júl. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
betegek vagytok az biztos. az előttem szóló meg biztos hogy fiú...
2008. júl. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
melyik előtted szóló? mert aki írta h 18centi és majdnem be tudja kapni,az én vagyok,és lány...:D Kitti a nevem ha így jobb...:)
2008. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Na szerinted melyik elötte szoló ajj egyértelmü,bár nekem nem az a fontos hogy tövig be kapja annak ellenére hogy jó érzés de nem ez a fontos szerintem meg hát nem szabad eröszakoskodni.bár tényleg van olyan aki képes bekapni.Nem tudom milyen érzés nem akarom kiprobálni XD
2008. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
azért kérdeztem,mert mindketten 20.30kor írtuk a válaszokat..egyébként a párom nagyon szereti,élvezi ha jobban beveszem..ha kicsit jobban nyitva van a szád,nem úgy mint sima bakapáskor,akkor nem gázos...
2008. júl. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én másoltam be a hotdog-os linket...és lány vagyok :D Nem alkalmaztam még,csak hallottam róla azért tudom ennyire...szóval nah...nem vagyok fiú :D
2008. júl. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!