Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom mostanában azzal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mostanában azzal nyaggat, hogy maszturbáljunk egymás előtt, és amikor nem bírjuk akkor segítünk egymáson. Ez normális, illetve megszokott, vagy csak én vagyok félénk?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy ez túl perverznek tűnik.. Vagy ebben nincs semmi extra, és csak én prögöm túl, hogy ez sok?
2008. júl. 23. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Tök fantáziadús dolog.:) Szerintem semmi perverz sincs benne. Ha neked is van kedved hozzá, akkor vágjatok bele!!!

Petranova

2008. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
amikor mi még se sem feküdtünk le a barátommal,ezt játszottuk, és én mondtam neki. Belement és tetszett neki az ötlet. Ez abszolút normális szerintem, és hidd el, ha ott leszel, tuti nem leszel félénk! megéri;)
2008. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek Petranovával jó dolog,elöször abszurdnak tünik de probáld ki lehet hogy tetszeni fog,egy uj élmény:)
2008. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Bizony, ez nem perverz, sőt, sokat lehet belőle tanulni.
2008. júl. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök izgi :)
2008. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is félénk lennék, de szerintem vágj bele, mert nagyon izgisen hangzik!Max, ha nem megy, akk hozzábújsz és csináljátok normál ütembe, mint máskor.

Engem nagyon felizgatna, az tuti!Szerintem előjátéknak tök jó lehet!

Nekem sajna most nincs kivel ilyet jáccanom, de én a helyedben csak örülnék annak, h a párom újítani akar a szexuális életünkön!

2008. júl. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ez nagyon izgató tud lenni mert nem sokáig bírjátok egymás nélkül.ja és megkérheted egy idő után hogy segítsen biztos boldogan megy és segít!

:-))

2008. júl. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem már azért is jó ötlet, h a barátod ellesheti tőled, h neked mi esik legjobban. Utána meg ő is úgy fog téged kényeztetni. Jó ötlet!
2008. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

ez normális dolog

én például innen lestem el mit szeret, hogy szeret a párom:)

2008. júl. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj!Azok a régi szép idök!!!:) :(


Nagyon jó dolog!És tuti nem fogsz zavarba lenni max csak az elsö pár percbe!!!

2008. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!