Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális, ha buszkeseget...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha buszkeseget erzek, hogy felall a pasinak vagy csak en vagyok ilyen beteg?

Figyelt kérdés
Meg nem fekudtem le egy fiuval sem, de amikor a baratommal vagyok, es csokolozunk, valamiert mindig erdekel az, hogy felall e neki es ha igen akkor mennyire, mintha verseny lenne, es azt akarom, hogy erezze , hogy megbolondul de a vegen nem kap meg.
2008. júl. 23. 07:59
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Én is ilyen vagyok!:D Bár én már nem vagyok szűz,sokaszor "húzom" a pasimat azzal h felizgatom aztán mikor már nem bir magával,akkor azt mondom h majd később...jó látni h ilyenkor milyen vágy ég benne...:)

Nem tudom,én is élvezem ha felizgul rám...és néha ez elég is...persze ő olyenkor ki van akadva h mért kellett ezt csinálnom vele ha nem kap +!

2008. júl. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem baj, csak az ilyen lányt hívják szűzkurvának.
2008. júl. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Ja meg mellesleg a pasikat nagyon idegesíti ha egy lány ilyen, ha sokszor játszod el ezt vele akkor megfogja unni és kifog dobni. 3haveromnak volt ilyen bnője, mindegyik dobta a csaját, mert a csaj szopatta az agyát. Gyerekes viselkedés. Hány éves vagy?
2008. júl. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a női hiúságunknak ez nagyon jó adag vitamin. :)

Én akkor vagyok magamra nagyon büszke, mikor a férjemnek már attól is feláll, hogy csak simogat és közben tervbe veszi gondolatban az együttlétet. Jó egy kicsit idegelni őket, de azért van különbség, hogy az én férjem pl tudja, hogy utána úgyis megkap. Kicsit vigyázz a barátoddal, nehogy megelégelje, ha sokszor kielégületlen marad.

Mindenesetre legyél magadra büszke, biztos szeret és jól nézel ki, ha így reagál rád. Csak így tovább!

2008. júl. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Normális, persze. A nők imádnak egy kicsit játszadozni, és persze ezt egy normális férfi élvezi is.

Van hogy társaságban húzom egy kicsit a páromat, titokban jól megfogdosom, a fülébe súgom, hogy nagyon kívánom.....Ilyenkor már alig várja, hogy otthon legyünk és akkor végre "széttéphet".

Szerintem se csináld azt, hogy végül nem kap meg, abban semmi jó sincs? Azzal, hogy húzod, de is hangulatot kapsz...akkor meg hogy bírsz nemet mondani?

Petranova

2008. júl. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Normálisnak normális. Csak kaphatna is valami kis kényeztetést. Mert hidd el, csak ugy hülyíteni... hááát nem éppen tesz jót egy kapcsolatnak. Én is szoktam kicsit játszadozni vele, amikor olyan helyen vagyunk ahol nemlehet. Vagy lehet, csak játszok vele egy kicsit. De utánna megkapjuk a kellő élvezetet, ami nagyon szupi. Ha nemakarod elveszteni a szüzességed, de már fogdosod, hogy merev e akor akár orálisan kaphaj valami kis finomat..:)
2008. júl. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
normális,de szegény!!!!!képzeld magad a helyébe!!te mit szolnál hozzá?!
2008. júl. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok. Hát egy kicsit idegesítö. A barátnöm csinálta velem. 2-szer de volt rá akkor oka. De mostanában nem mert utána télleg nem tudja mondani hogy most ne. És megkapja a magáét ha már "felhúzott". Néhány elmegy de ne sokszor

energizer22

2008. júl. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy a nok ezt elvezik, es parszor elmegy, de azt ne felejtsek el, hogy egy ferfit ha felizgatnak, es aztan nemkap semmit, az k*rvaszar. kerdeztem mar lanyokat, azt nyilatkoztak, hogy nekik ez nem egy nagy dolog, ha kicsit jatszadoznak veluk, de vegulis nemlesz semmi. ezt nehezen tudom felfogni, minden esetre erre a ferfiak sokkal erzekenyebbek.
2008. dec. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!