Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kiszáradt a bőr a kis ajkamon....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszáradt a bőr a kis ajkamon. Hogyan lehetséges ez? Vagy mitől?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi. sosem történt még ilyen, gondoltam már a síkosítóra, vagy arra h túlságosan benedvesedek szex közben és attól szárad ki utána, de mindig ügyelek a tisztaságra, nem értem hogyan lehetséges ez.
2008. júl. 22. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor száradt ki amikor kipróbáltunk egy mentolos óvszert!De szerintem okozhatja a síkositó is!Egy kis testápoló és megoldodik!
2008. júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell megijedni, nekem hosszúr óra szeretkezés után szokott kiszáradni, de egy kis sikosító nagyon nagy segítség lehet. Vagy egy kis nyalifali ami még élvezetes is lesz és könnyen újra nedvesedhetsz, anélkül hogy bármit használnál. Szóval nyugi!:-)
2008. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat ilyen, arra valóban figyelj, hogy a különböző nedveket lemosd magadról szex után. Nem illatosított krémmel, vagy babaolajjal megkenheted.
2008. júl. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg nincs vmi jel fertőzésre? Mert nekem akkor történt ilyen amikor felszedtem vmit..:S
2008. júl. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!