Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátnőm azt mondta mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azt mondta mikor kinyaltam h remeg kivül belül meg maga alá gyűrte a lepedőt. Orgazmusa volt?

Figyelt kérdés

amúgy 15 éves és nem tudja h orgazmusa volt vagy nem...

(meg észre se lehet venni mert amikor elkezdem nyalni már alig bír magával ugrál össze vissza)

szerintetek?


2008. júl. 22. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Hát gratulálok, mert igen!
2008. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha a bnőd nem tudja, te onnan tudhatod, hogy amikor a csiklóját nyaltad, amikor elment, a csiklója be-ki mozgott, mintha beakart volna húzódni a bnőd puncijába. Lüktetett neki? Mert akkor orgazmusa volt. A bnődnek meg azt kellett éreznie hogy egy jó érzés megy fel benne(nem fizikailag), felér a csúcsra, majd visszaesik.
2008. júl. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Akkor ö az a ficänkolos fajta ha elčg tapasztalt leszel akkor a farkaddal majd čszre tudod venni hogy amikor elčlvez

És ez neked is jo érzčs lesz

2008. júl. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze! De hát én nem értem.. ha az ember megremeg kívül belül, és érzi, hogy repül.. az mi más lehetne? Grat! Normális, hogy már akkor alig bír magával, valószínűleg érzékenyebb :) De ez jóó!!
2008. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem toom nekem is volt már ilyen, de nem volt orgi-...aztmegismerném...nekem csak olyan erőteljes érzés volt(már tul sajnos)h atol remgtem meg mozogtam vna ki alóla mert jo volt de mégsem birtam, mert olyan erőteljes volt igy nem lett belőle orgazmus, talán kicsit finomabban....
2008. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

De jó... ügyes vagy!

Ha én vagyok ott, akkor nekem is remeg mindenem és mikor csak nyelv éri a puncimat már icergek-ficergek. Orgazmuskor görcsösen megfeszül a test és lüktet a punci.

2008. júl. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
de figyeljetek már attól hogy remeg nem feltétlen van orgazmusa. ezt a csaj tudja meddig jutott el!
2008. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
9%

100%

Gratulálok!!!!

2008. júl. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!