Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nőket is zavarja az óvszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket is zavarja az óvszer?

Figyelt kérdés
Sok férfit zavarja az óvszer, miszerint elég kényelmetlen meg nem olyan érzés, mint anélkül. Az érdekelne, hogy a gumival történő szeretkezés a nők számára sem olyan jó? Lehet az, hogy nem érzik annyira a hímvesszőt vagy nem érzik olyan melegnek? Vagy miben másabb a számukra?
2008. júl. 22. 19:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
attól függ miben?
2008. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
én nembírom!!!én szólok rá a férjemre,hogy vegye le mert szörnyű!fúj zokni
2008. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
hát nekem kellemesebb az érzékelés lapján is, meg ugy meg ugy tényleg a barátomat érzem közvetlenül, sztem nekünk is jobb náélküle, de a pasiknak inkább
2008. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Tehát akkor a nők többsége is inkább gumi nélkül csinálja szívesebben. Én még szűz vagyok, de nem szeretném, ha az első gumival történne, addigra tabit szeretnék szedni.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2008. júl. 22. 20:03
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Engem nem zavart sose, ettől még mindent ugyanúgy lehet érezni, sőt van ilyen rücskös ami különösen jó:) Ja és a barátomat sem zavarja.
2008. júl. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Én se szeretem, ugyan még nem próbáltam óvszer nélkül. :)

De tuti jobb úgy... habár a némi sikosító ami rajta van, biztos jól jön, de mégis.. igen, szeretném jobban érezni a párom!!

2008. júl. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

Nekem semmi bajom a gumival. Jobb mint egy nyavaja mondjuk egy uj partnertol...

Nem sok pasi volt az eletemben de ez soha nem volt tema. Gumi es kesz, nincs vita.

Aztan ha jol mennek a dolgok kesobb tabi.

2008. júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Én jobban szeretem a szexet óvszer nélkül...mondjuk nincs nagyon más választás(vagyis van..:D) de tabit nem akarok szedni, és inkább maradunk a guminál.Barátom sem rajong érte, de inkább óvszer, mint egy gyerek.na jó..igazából óvszerrel is jó..::D:D
2008. júl. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit más, de ha nem többéves kapcsolatban, huszonévesen akarod elveszteni a szüzességed, akkor mégis maradj az óvszernél.

Tudod, a gyerekáldáson túl még pár bajtól megvéd.

2008. júl. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem maga az óvszer nem zavar, viszont az a macera igen, hogy fel kell venni, elő kell keresni... Inább írattam is most gyógyszert, hogy komolyabbá vált a kapcsolatom, így egyszerűbb.
2008. júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!