Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasik mennyi idő alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mennyi idő alatt élveznek el, ha orális szexben részesülnek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 22. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát az sokmindentől függ. Pl ha nincsenek hozzászokva, akkor tovább, mintha már csinálták volna neki. De szerintem egy negyed óra kell, ha nem töb. Idővel pedig ez az időtartalm lerövidül.
2008. júl. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Hát attól is nagyban függ hogy a lány hogyan csinája, valamint hogy a srác mennyire van izgalmi állapotba, mennyire régen csinálta utoljára stb. Volt már eset mikor fél óra után történt meg, és volt hogy 5-10perc kellett csak hozzá.
2008. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
94%
Hát nekem 30-40 perc:D
2008. júl. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
jézusom mi:P ez komoly:O én baráttommal már 1 éve élünk szexuális életet , de 5perc sem kell nagyon:S, bár ha előtte húzom akkor az az idővel 1ett kb 10 perc...41perc jézus:S nem szkad kia szád?:D bár nem toom akk ezek szerint jó lehetek:D v is eddig minden barátom azt mondta h nagyon jo vook, mert vannak különféle kreativ tecnikáim az mondjuk igaz:DD
2008. júl. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Na ezek kielčgitö välaszok voltak 5-40 perc

Mondjuk nekem mčg nem nagyon volt 20 percnčl töb az orälis de lehet csak čn tčvedek čs volt az 40 perc is

Ja na ojankor az idöčrzčkem az nem tul

Jo

De emlčkszem čn is vagy 4-5 percesre is de elötte izgalomba hozott a nö

Ja čs nagyon jol csinĺlta

2008. júl. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Szia a 19:38 kor üzenö läny

Veled megismerkednék irhatsz privit mert čn nemtudtam neked

2008. júl. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az én barátom nem tud úgy elmenni..neki a szexből is sok kell h el tudjon menni..de lehet hha én is csinálnám neki fél óráig,akkor elmenne...
2008. júl. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!