Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Majdnem 2 hónapja volt frenulo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem 2 hónapja volt frenulotómia mütétem lesz még valaha gyors tempójú szexben részem?

Figyelt kérdés
lassan már megyeget de így nem élvezem meg félek is ha véletlen felgyorsulok fáj,kérlek segítsetek valaki akinek volt ilyen mütétje írjon!!HELP:(
2008. júl. 22. 15:46
 1/6 anonim válasza:
100%

És ez miért befolyásolja a gyors tempót? Nem értelek.

Ilyenkor inkább az orális szexet kell kerülni egy darabig.

Petranova

2008. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi az a frenulotómia? Egyébként a műtéti sebek behegednek idővel, úgyhogy szerintem minden rendben lesz.
2008. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mert ha gyorsabban vagy jobban beteszem fáj és szex után bepirosodik ahol összevarták
2008. júl. 22. 15:58
 4/6 A kérdező kommentje:
Frenulotómia az amikor a rövid fitymaféket elvágják meghosszabitják aztán összevarják Magyarul mondva.
2008. júl. 22. 16:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ideig pihentesd a sebedet tarts szünetet a barátnőddel.Később helyre fog jönni és akkor menni is fog gyyorsabban :)
2008. júl. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fájdalom mindig jelzi, hol a határ, de a teljes sebgyógyulással el fog ez múlni! Addig meg óvatosan! :)
2008. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!