Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexuálisan vonzódom egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálisan vonzódom egy lányhoz, aki a pszichológusom és van párja, mit csináljak?

Figyelt kérdés
a lány a pszichológusom :S 24-26 éves lehet, de van párja. nem merem elmondani neki és igy nehéz a terápia. :S
2008. júl. 22. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
keress másik pszichológust...ezzel sokat nem tudsz kezdeni...nem fogja viszonozni az érzéseidet és te sem gyógyulsz,mert nem arra koncentrálsz,amire kéne...
2008. júl. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1. hagyd békén, hisz van párja, mint mondod

2. ha már szükséged van pszichológusra, keress egy olyant, akihez nem vonzódsz, pl. mert 50 éves szakállas kopasz manus

2008. júl. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
3. egész biztos, hogy szükséged van pszichológusra?
2008. júl. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A lány biztosan nem úgy érez irántad, mint te iránta. Keress egy férfi pszichológust, ha szükséged van még a terápiára.
2008. júl. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Mondd el neki a problémádat!Persze ne konkrétan,hanem hogy van egy lány,akihez vonzódsz,de van pasija,mit tehetsz stb.
2008. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szükséged van pszichológusra,akkor járjál máshoz,ne hozzá.Van párja,tartsd tiszteletben ezt.
2008. júl. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj másik pszichológushoz, ha már járnod kell. Persze nem lehetetlen hogy van esélyed, de nem hiszem.
2008. júl. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmondod neki, ő fogja beszüntetni a kezeléseket. Neki alapból tilos veled akármilyen kapcsolatot kezdeni (mert az orvosod), ráadásul barátja is van. Az egyetlen megoldás, ha továbbállsz.
2008. júl. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én is szerelmes vagyok a pszichológusomba!

Tudod miért? Mert megértő és jól néz ki.

Hipnoterápiában még eufórikusan ellazít, stb.

Nyugodtan beszéld meg vele, hogy mi a helyzet,

ha jó a pszichológus jól kezeli.

Mihelyt elfogadod azt amit érzel, nem lesz olyan kellemetlen. Az egész illúzió, majd rájössz és

ahogy nekem úgy neked is elmúlik a dolog.

Rosszak a tanácsok, amik taktikákról szólnak.

Te fizeted, ő segít. Akkor segít, ha őszinte vagy

Amikor bevallottam neki, meglepődött.

Aztán én, mikor ő mondta, hogy ez gyakori!!!!!

Tehát ez nem nagy dolog, nyugodj meg!

Neki is tudnia kell nem visszaélni vele!!!!!!!!

2010. dec. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Előző vagyok!


A fenntiek látszik, hogy sz:rt se tudnak,

mert nincs tapasztalatuk. Esély az mindig van,

de ezt is beszéld meg vele. Majd meglátod a változást!

:) Elmúlik a dolog. Minek keress mást, kidobott pénz, ő ismeri a dolgaid, most újra az egészet előről!?

Csináld úgy, hogy ne életed végéig kelljen pszichológus.

Még mindig szerelmes vagyok belé, ahogy sokmindenkibe.

Egyvalakit szerethetsz igazán. Nekem van párom, és mosolyogva gondolok a nem valódi szerelemre.

2010. dec. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!