Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért szeretik a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a férfiak inkább a csupasz puncit?

Figyelt kérdés
2008. júl. 22. 10:27
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
kívácsi vagyok hogy nekik mi a jó ebben
2008. júl. 22. 10:28
 2/27 anonim ***** válasza:
76%

Nem mindenki szereti.Van aki ezt szereti van aki a szőröset.Az én barátom például csak a szőröset szereti.Azt mondta ha hozzányúlok a borotvához nem szól hozzám :S

hát a kedvéért megteszem hogy nem borotválom.Amugy meg nagyon szeretjük egymást.

2008. júl. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy ezt tényleg ízlés válogatja. Én is találkoztam pasival, aki inkább a szőrösebbet szereti. De én magamtól borotválom, mert szőrösen nem tudnám elviselni. :S
2008. júl. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
72%
Én meg a cskló fölött a nagyon enyhén vágottat azalatt meg a teljesen csupaszat szeretem! Tökéletes párosítás, magam előtt látom a szép bozontját a páromnak miközben a sima nagyajkait puszilom! Ráadásul azt meglehet csinálni nagyon szépen is mint egy jó szakállt ha már a csajoknak lecsúszott;) Szóval nagyon kispicsás a teljesen csupasz, legyetek büszkék rá hogy felnőtt nők vagytok csajok, hagyjátok szőrösen felül!
2008. júl. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
80%
szerintem tökjó ha csupasz... ha szájjal kényeztetjük a csajt, akkor elég kiábrándító, ha először át kell verekednünk magunkat a fekete erdőn...
2008. júl. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
68%

Az én párom évekig bizonygatta, hogy neki tökéletesen megfelel úgy, ahogy van (szőrösen), ne csináljak vele semmit, majd x év után félénken bevallotta, hogy sokkal jobban szeretné ha tök csupasz lenne... Úgyhogy most akármennyire utálom, muszáj borotválnom.

De ez szerintem is eléggé pedofil kedvence kinézetű, úgyhogy nem tudom miért jó ez így neki, de ízlések és pofonok :D

2008. júl. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
74%

ket okbol is:


1. nagyon jol lehet simogatni es erezni a mindenfele kis "lebernyegeket" rajta :D nyami!

2. nem megy tele a szad gombolyagnyi szorokkel, amit aztan kopkodhetsz orakig(ez nem tul erotikus), hacsak nem vagy olyan tipus mint az egyik haverom, aki egy huszarvagassal oldotta meg ilyennemu problemajat, egyszeruen lenyelte.:))

2008. júl. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
87%
Van akinek ez jön be van akinek az.De ne felejtse el senki hogy a szörnek is van szerepe az egészségben sokszor az fogja meg a bacikat.Bár én is borotválom a párom kedvéért:)
2008. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem fontos, hogy egy nő karban legyen tartva, de nekem személyszerint nem tetszik a csupasz, így nekem van egy csík. A kedvesem nagyon imádja!

Petranova

2008. júl. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
17%
Minek írod mindig oda a neved??? Szerinted érdekel minket? Úgyse tudjuk, hogy ki vagy.
2008. júl. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!