Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet úgy csinálni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet úgy csinálni az anális szexet hogy ne fájjon utána?

Figyelt kérdés
Én élvezem de kijön az aranyerem és fáj utána.
2008. júl. 22. 09:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igy ne csinald. az egeszseged fontosabb egy kis elvezetnel. gondolj arra, hegyha mar most bajod van belole, az kesobb biztos, hogy nem enyhulni fog, hanem inkabb fokozodni. szomoro, de igy van :(
2008. júl. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%
ne erőltesd, túl vastag farokba ültél, vagy elfelejted vagy keresel egy átlagos méretűt! Na itt jön a nagy előnye a hozzám hasonló X/4-es faszt hordóknak, hogy nemhogy nem fáj a partnernek hanem még kellemes is, és ha tudnák egyesek milyen finom nekünk is! Mintha pudingba dugnánk!
2008. júl. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ujjazáskor is fáj utána de csak utána, mert akkor a csúcson nagyon élvezem
2008. júl. 22. 10:47
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
anális szex??? hagyd abba de gyorsan! :D tönkre teszi a hátsódat és még gusztustalan is
2008. júl. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy túl durván csináljátok? nekem sosem fáj, se közbe sem utána.
2008. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a sikosító sokat segíthet és hosszú előjéték, h kellőképpen ellazulj, ha már az élvezetnek mindenképpen ezt a formáját választjátok. utána meg esetleg kúp és kenőcs, h ne jöjjön ki az aranyér.
2008. júl. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én pasim farka is nagyon vastag, de nekem sosem volt ilyen problémám! Pedig már 5 éve élünk ezzel az 'ajándékkal'. Te lehet eleve ilyen vagy, mármint ezt az aranyeredre értem, de bármilyen jó is, szerintem ha én a helyedben lennék, inkább azt választanám, hogy nyugodtan le tudjak ülni a hátsómra, mint egy óra anál szex! De te tudod!
2008. júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
osztom az utolso velemenyet. ne tedd tonkre magad az elvezetert, ha egyszer nem birja a szervezeted.
2008. júl. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, hát akkor marad a többi élvezet ezt meg csak néha ütemezzük:(
2008. júl. 22. 18:47
 10/11 anonim ***** válasza:

nekem sosem fáj

igaz aranyerem sem volt mmég soha

remélem nem is lesz

2008. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!