Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Többszöri csiklóorgazmus, van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többszöri csiklóorgazmus, van ilyen?

Figyelt kérdés

Barátnőm csak csiklóorgazmussal tud elmenni.Ezt amikor a kezemmenl csinálom vagy sikerül jól vagy nem :( Ha mégis volt (csiklói)orgazmusa, én következem. (ez általában nem hosszú idő)!! :(( de ezek után már nem kíván a barátnőm.

Miért nem??


Lehetséges az hogy kétszer csináljak neki csiklóorgazmuts 1 szex alatt??

És tudnátok valamilyen jó előjáték módszert ajánlani? Mert a masszázs már unalmas neki! És mindíg hasonlókat találok ki én is. nem vagyok kreatív! (ez is unalmas így neki)...

Köszi


2008. júl. 21. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges többszöri csiklóorgazmus. Ha már egyszer elélvezett, kis idő után újra fel tudod annyira izgatni, hogy megint legyen orgazmusa. Persze ez inkább rajta múlik. Mert ha ő nem kíván már az első után, akkor nem is fogja akarni a másodikat. Előjáték kérdésben pedig ott a tejszín és gyümi, végig csókolgathatod mindenhol. Különben pedig a barátnőd is kezdeményezhet, ha neki unalmas a masszázs, akkor ő is kitalálhat akármit.
2008. júl. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

persze hogy unalmas, ha minden egyes szeretkezésetek ugyanazon a séma alapján történik.

1. masszázs (ne, már megint AZT akarja, tisztára rám mászik, na legyünk túl rajta, úgyis csak akkor hagy békén...)

2.szex/petting ez nem derül ki. (hál isten, idáig is eljutottunk)

3. na most jössz te...

Örülünk, h ti férfiak élvezitek, és nektek jó így. Nem okoz neki akkor örömöt a csikló orgazmus sem, hát még akkor, mikor azután a pici kis örömforrás is, amit adsz neki, annak is "megfizeti az árát".

A szexuális életeteket ő úgy ítéli rossznak, ahogy van.

Tudom, rossz érzés ezt olvasni, de hidd el nekem, mikor én közöltem ugyanezt a párommal, ő sem repesett az örömtől.

Milyen gyakran szeretkeztek? Ha túl gyakran (néha a heti 2 is sok), nincs ideje ezek után még csak "kiéhezni" sem.

tarts 2-3 hét szünetet (és viseld el a gyanakvását), majd vidd el valami különleges helyre, (ez akár az autó hátsó ülése is lehet vagy a centrifugáló mosógép teteje, mindegy csak ne az ágyban, hotelszoba kilőve, meg se forduljon a fejedben) ne követeld tőle, hogy te is kapj a jóból, legföljebb az elején. és az, hogy csiklóorgazmussal tud csak elmenni, nem jelenti azt hogy:

1. csak a kezedet használhatod. próbáld ki a nyelved, vagy ha nem fűlik rá a fogatok még mindig vannak igen érdekes megoldások, pl. selyemsállal, vagy fürdés közben a zuhanyrózsával igen új érzéseket tudsz okozni előjátéknak is, és még csak nem is dörzsöl a kezed, pláne, ha nincs beindulva.

2. szeretkezés közben is nyugodtan lehet örömet szerezni a csikló környékén, akár saját magának is, ha te netán nem férsz hozzá. próbáljatok különböző pózokat, pl az első hüvelyi orgazmusom nekem úgy volt, hogy én voltam fölül. És mindketten hozzá fértek közben mindenhez, ha érted mire gondolok.

3. minek ez a sorrend? a lány ettől csak úgy érzi, önző vagy, hiszen végére hagyod magadnak a jót, ő pedig csinálja csak ami jár neked. próbáltátok már, hogy bevárjátok egymást? hidd el egy közös orgazmus élménye sokat lendíthet a dolgon.


előjáték tippek még: mutassa meg ő a helyes technikát csiklómasszázsnál. Valószínűleg túl erős vagy, dörzsölöd, élvezni sincs ideje. Add a kezed a kezébe, és kérd, hogy irányítson úgy, ahogy neki jó. De aztán jegyezd meg, ez azért van, tanuld, túl sokszor nem játszható el.

Ne masszírozd, csókolgasd, és cirógasd, harapdáld, és találd meg az érzékeny pontjait. ahol kicsit csiklandósabb, egy gyengéd érintés igen izgató tud lenni. Nem csiklandozás!abból röhögés lesz, nem szex.

vagy: borotválkozzatok együtt a fürdőszobában, keressetek egy parkban egy eldugott helyet... stb.

És mindenek előtt: őt kérdezted már mit akar? A beszélgetés a legfontosabb. és néha mondj le a nagy vulkánkitörésről az ő javára....


Sok sikert, és türelmet a kisregényemhez.

2008. júl. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
bocs, ne masszírozd, HANEM csókolgasd, cirógasd, és harapdáld.
2008. júl. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Beszélgessetek sokat, ismerjétek meg a másikat, kinek mi a titkos vágya, stb.


Vannak olyan nők, akik sehogy sem képesek átélni az orgazmust. Örüljetek, hogy neki legalább megy valahogy.

Többször is lehet menni a csikló simogatásával, de nekem sokszor elég az az egy is, annyira kikészülök tőle :)

Ne siettesd, ez nem teljesítményre megy :)

2008. júl. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van.

Mielőtt egy nőnek orgazmusa lesz, rengeteg vér tódul a nemiszerveibe és a környékére. Az orgazmus erre egy reakció, mikoris a lökés hatására a vér visszaáramlik. Egy ilyen lökés nem elegendő, így a nő többszöri lökésekre is képes, anélkül, hogy ismét felizgulna.

Nálam ez úgy működik, hogy megtörtén az első csikló orgazmus, aztán várunk 5 másodpercet, ismét ingerel a kedvesem...orgazmus..... megint várok pár másodpercet....orgazmus....és egy addig mehet, amíg birom. Vannak nők azonban, akiknek már 1 orgazmus után is nagyon érzékeny a csiklójuk, velük ezt nehezebb eljátszani.

Ha a kedvesednek nagyon jó orgazmusat akarsz, akkor inkább a nyelveddel csináld.....az fantasztikus!

Petranova

2008. júl. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy csinálsz neki több orgazmust is. Nálam változó, van hogy egy után nem bírok megállni és még v 3x magamhoz nyúlok, és van amikor mire találkozok a barátommal már nem is kívánom mert az egy orgazmus is elég volt. Csikló orgazmust, ha ő is akarja akár 25xis csinálhatsz neki egymás után ha kívánja.
2008. júl. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

lehetséges.. akár többször is

van olyan nő ki nem kívánja csak egyszer.....hát én nem tartozom közéjük

2008. júl. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!