Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy 6 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy 6 éves kapcsolatot kicsit megújítani szexuálisan?

Figyelt kérdés
2008. júl. 21. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg szerepjáték,kicsit vadabban,vagy erdö vagy ilyesmik:)
2008. júl. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tudni kčne hogy eddig mire jutottatok el

Tejszinhab de ne csak a szerszämra

Ha anälist nem szereti a nö akkor az egyik ujjod dugd fel közbe mig kefčled

Finoman jätsz benne stb

2008. júl. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hmm, új pózok amit még nem próbáltatok..vagy szerepjáték,vagy esetleg kikötözheted (persze csak jelképesen, finoman egy kendövel) az ágyhoz, és azt csinálhatsz vele amit akarsz (normális kereteken belül, és csak ha ő is belemegy) vagy ez fordítva.nem tudom..én mindig megkérdezem a barátomat, h nincs e vmi óhaja, amit szeretne...:P
2008. júl. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
azt szoktam még csinálni, hogy elkezdem masszírozni, (fenekén ülök,ő hasal) és közben apró csókokat adok a hátára, aztán a nyakára is, aztán még mindig ugyanúgy hason fekszik, és a fülét a nyelvemmel birizgálom.Aztán lágyan elkezdem a körmeimmel cirógatni,a feneke felé is(ilyenkor szokott libabőrös lenni:)) Vagy még amit nagyon szeret, amikor vmi nagyon hideget iszok, vagy jeget szopogatok el, és úgy puszilgatom a hasát, egyre lejjebb, aztán a hideg számmal orálisan is kielégítem...ezt nagyon bírja:) Vagy fordítva, télen pl forró tea után, akkor jól is esik neki az a sok meleg puszó:) Vagy, csinálok vmilyen gyümisalátát, csurgatok rá mézet, és megszórom fahéjjal is,és van benne csomóféle gyümi,de ezeket nem tudja..és bekötöm a szemét az egyik sálammal, amit direkt a kedvenc parfümömmel befújok elötte,(imádja azt az illatot:)) és elkedzem "szexisen" etetni, és ki kell találnia, hogy éppen mit adtam neki, minden helyes válasz után kérhet vmit, amit megcsinálok neki, közben ugye az ágyon ülünk/fekszünk, és puszilgatom közben a pociját is,meg simogatom,mert úgyis be van kötve a szeme, és meglepődik amikor a nacija felé matatok:P...aztán van amikor ugyanez csak fordítva, hogy ő nekem..:):) előző válaszoló voltam..
2008. júl. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket amúgy nő vagyok és benne vagyok mindenben
2008. júl. 22. 09:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Napközben míg melózik küldj neki vmi piszkos v erotikus sms-t h mennyire kívánod.Aztán mikor haza ér vhova bujj el lopozz a háta mögé és játsz "gonosz betörő" mondd h ne forduljon meg kösd be a szemét,kezd kigombolni a ruháit,közben puszilgasd,harapdáld... legyél te a főnök.(persze csak ha be jön a vadság)Ha meg nem,menjetek éjszakai fürdőzni,vagy vegyetek sextársasjátékot.
2008. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösz a jó ötletet!!
2008. júl. 22. 14:43




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!