Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A párommal leszeretnénk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal leszeretnénk feküdni és még mind a ketten szüzek vagyunk. én csak attól félek h terhes leszek.. Mit tegyek h ne adjak csalódást a páromnak?

Figyelt kérdés
gumit használnánk és én csak attól félek hogy terhes maradok csak ezért nam mernék lefeküdni vele hogy nehogy terhes maradjak....de én naon akarnám de nem tudom hogy merjem e MIT TEGYEK????
2008. júl. 21. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%-os védelem nincs, ha előírásszerűen használjátok a gumit, valószínűleg nem lesz baj. Ezenkívűl a gumi mellett használhatsz hüvelytablettát, kúpot, vagy valamilyen spermaölő krémet. Akkor még biztosabb a védelem.
2008. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem létezik 100%-os védelem. Az óvszert lehet még kombinálni kúppal, krémmel stb., ez még növeli a biztonságot. De elég az óvszer is, ha helyesen használjátok.
2008. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kérdések: hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt?

Szerény véleményem az, hogy egy pasi tud várni (elég sokat), ha tényleg szeret, és nem dob, ha nem fekszel le vele, amikor ő akarja - főleg, ha első alkalomról van szó.


Ha csak a teherbeeséstől félsz (mindenki fél tőle, aki nem akar gyereket), használj Pharmatexet a gumi mellé - így 120%-os a védelem, és megnyugtatod a lelkedet. A tablettát nem ajánlanám, amíg nem túl gyakoriak az együttlétek.

De első körben mindenképpen azt javasolnám, hogy legyetek sokat együtt, pettingeljetek, ismerjétek meg egymás testét és reakcióit. Így egyre kevésbé fogsz félni a nagy eseménytől!

Sok sikert!

2008. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyszerű, mint az 1x1. Pharmatex. És mellé az óvszer.. ezek mellett igazán nem aggódhatsz.

Viszont olvass előtte a "gyógyszerről", hogy mit és hogy. Ha nem győzött meg (pharmatex.hu , minden fent van) akkor szedj tabit. A tabi és az óvszer tuti. De szerintem az óvszerrel se lehet baj.. mármint ritkán van, csak ügyesek legyetek. És elsőnél általába az óvszer ajánlatos. És elég, ne aggódj.

2008. júl. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy, kedves harmadik válaszoló.. mindketten akarják! Te lehetsz az, aki mindenhol azt hirdeti, hogy a pasik tudnak várni.. persze, h tudnak, de minek? Mindketten akarják, és szerintem tök jó, h ez a legnagyobb problémája, h terhes lesz-e... Félhetne még más egyéb 100 dologtól is. Azonkívül szerintem egy komolytalan kapcsolatban mégse nevezné "párom"-nak.
2008. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hja én CSAK attól félek hogy terhes maradok....:(

jaja mind a ketten akarjuk 100%-ban....csak félek a terhességtől nehogy én legyek olyan ,,szerencsés" hogy valami baj legyen....:(

kül köszike a segitségeteket...:)

2008. júl. 21. 23:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Tényleg tökjó hogy csak a terhesség miatt aggódik. A nagy átlagnak ilyenkor max. az jut eszébe hogy dobjon le az anorexiás súlyából még 10 kilót, vagy a melle hogy legyen DD kosaras, vagy hogy milyen extra trükköt csináljon amitől kifekszik a pasi. Na ehhez képest tökjó h a terhesség a téma.


Nyugodtan merd ha felkészültnek érzed magad, és sikerült nem aggódnod. Ha ez nem megy még várjatok. Bár szerintem óvszer mellett nem kell aggódni, ha jól használjátok, ha pedig még spermiciddel is kombináljátok, pláne semmi gond.

2008. júl. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen hogy segitettél!!!!!ja majd összeszedem a bátorságomat és remélem,hogy minden rendben lesz!!!
2008. júl. 22. 14:52
 9/9 anonim ***** válasza:
A mi helyzetünk is hasonló volt :) két szűz és egy kis félelem :) Eleinte non÷stop beképzeltem magamnak, hogy esetleg terhes lehetek, de aztán a stressz lassacskán eltűnt, mert ha megfelelően védekezünk normális esetben nem lehet semmi probléma... Véletlenek persze mindig vannak, de ha erre összpontositsz, akkor nem fogod igazán élvezni a szexet...
2008. júl. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!