Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a puki problémámmal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a puki problémámmal?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a párom de szex közben ha beizgulok mindig recsegősen szellentek. Ő ugyan nem szól de látom az arcán hogy nehezen viseli. Nagyon kellemetlen dolog ez nekem, légyszi ne nevessetek ki.Nem akarom elveszíteni , mit tegyek? segítsetek
2008. júl. 21. 19:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet, hogy a hüvelyed adja ki ezt a hangot?
2008. júl. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Hát tenn9i sajnos nem tudsz ellene semmit.Mert ez egy természetes dolog másoknál is így van.Sőt néha a pasik is szoktak közben pukizni :)

Mond meg a barátodnak hogy nem tudsz mit csinálni ez magától jön...

2008. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Honnan tudjátok h lány?? am meg ha szeret akkor nem fog e miatt eldobni;)
2008. júl. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Ha csaj vagy, akkor lehet hogy a hüvelyed cuppog.:D Vagyis, nekem előfordult már, 2x-3x hogy ilyen furán cuppant...kicsit furán nézett rám a barátom, aztán végülis "poénnak" vette fel, mert tudta, hogy nem szellentek...

Mondta, hogy ez neki kellemetlen, vagy hogy undoritó? Szerintem ha szeret, nem ezzel fog foglalkozni, engem pl nem zavar, amikor reggel arra ébredek, hogy mellettem alvás közben durrog a barátom.Először kicsit vicces volt, vagyis,nem tudtam nagyon mit szólni, meg nem is akartam, tök természetes dolog, én is szoktam...(persze nem elötte, de engem az nem zavar amikor ő csinálja)A barátod (ha normális és szeret) nem fog ez miatt szakítani veled, ő is ugyanúgy szokott szellenteni, ez a legtermészetesebb dolog.Vagy ha már elötte érzed, hogy kell, menj ki a mosdóba, nyisd ki a csapot, és nem fogja hallani, mire visszamész lehet, elmúlik.Ennél jobb ötletem nincs.

2008. júl. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12%
szarj elötte
2008. júl. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Lehet csak a hüvelyed adja ki ezt a hangot, mikor furán becuppog. :D Legalábbis az én hüvelyem ad ki ilyen hangot.

Ha tényleg szellentésről van szó, akkor csak nevess rajta, és akkor tök mókásan fogjátok fel a dolgot. Nem lesz kínos. :)

2008. júl. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! "sajnos" az a helyzet hogy fiú vagyok szóval a hüvely cuppogás nem valószínű :). remélem tényleg meg fogja érteni a párom mert eddig nekem is rossz volt mivel próbáltam visszatartani és az kellemetlen hogy arra kell koncentrálni. De most majd kiengedem a fáradt gőzt. :D
2008. júl. 21. 20:26
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó hozzászóló vagyok. Akkor marad a nevetgélés rajta. :D Akkor már mókásabb lesz a szitu.
2008. júl. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Biztos, hogy ez miatt nem fog elhagyni, ennyi erővel soha nem lehetne férje, se mert úgyis el kell "viselnie" majd.:D Tényleg nyugi, engem egyáltalán nem zavar, amikor a barátom szellenti el magát (11hónapja vagyunk együtt) szerintem tök természetes dolog.:):)Általában csak poénkodok rajta, és nevetünk...:)Először neki is kellemetlen volt, amikor véletlenül kicsúszott, de én is pontosan tudom, milyen szörnyű érzés visszatartani...:)mondjuk én még így is kínosan érezném magam, de tudom, hogy nem zavarná,csak mégis csaj vagyok...habár alvs közben éjjel véletlenül biztos hallotta már, szóval nem gáz:D:D 4. válaszoló voltam..:D
2008. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
ezen ne aggódj az én párom is szokott, először biztos kellemetlen de az évek múlnak és hát ez hozzá tartozik
2008. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!