Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől van az hogy valamikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az hogy valamikor darabos a sperma, valamikor folyékony?

Figyelt kérdés
2008. júl. 21. 16:40
 1/6 anonim válasza:
42%
Jó kérdés, nekem is előfordult már ez amit írtál.
2008. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert több alkotó elemből áll, a fehérebb részben vannak az ondósejtek, az átlátszó pedig a prosztata váladéka, ez táplálja a spermiumokat amíg a nőben igyekeznek előre és síkos környezetet teremt nekik.


Értelem szerűen ha többször kivered, vagy lefekszel a barátnőddel a fehér rész egyre kevesebb lesz míg a prosztata váladéka nagyjából ugyan annyi mert az gyorsabban termelődik.

2008. júl. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Vagyis verd ki naponta hogy belčd ne sürüsödjön mert a včgčn beleszärad
2008. júl. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Hát most ne röhögjetek ki, de én azt vettem észre, ha mondjuk 2-3 napig nem vagyunk együtt, akkor sürvebb. De ha mondjuk egy nap szeretkezünk 3X,akkor a harmadik már tiszta folyékony, majdnem mintha víz lenne.
2008. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ. Függ az ejakuláció gyakoriságától, attól hogy mennyi folyadékot vettél magadhoz, milyen ételeket ettél, fogyasztottál-e alkoholt, dohányoztál-e. Ezek a tényezők mind befolyásolják a sperma állagát, illetve a mennyiségét.
2008. júl. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor darabos, biztos "kanyarban" verted! :)
2014. szept. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!