Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 18 évesen mekora az átlag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen mekora az átlag méret férfiaknál?

Figyelt kérdés

(csaj vagyok)

a barátomnak 15 cm 12 cm vastag.

nőhet még neki vagy nem kicsi ez?


elkezdem neki huzogatni 1 percalat elélvez normálises?


2008. júl. 21. 14:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
és hozzáteszem anált még nem próbáltunk, attól azért tartok egy picit :):)
2008. júl. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
nem semmi. meg mindeg csodalkozok! el nem tudom kepzelni, hogy hova fer az be?! ugyertem az kb a koldokodig felmegy, vagy tan meg tovabb is! hmm...magas csaj vagy?
2008. júl. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

nem, nem megy a köldökömig :) 174 magas vagyok :)

és a legjobb hogy tisztában van vele hogy az még kevés hogy nagy a farka, tud is vele bánni...

a tiéd mekkora ha nem vagyok túl indiszkrét? :) csak hogy így odavagy... :)

2008. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nem semmi! jo neked :) az enyem "csak" 14 cm, azert voltam igy elborzadva, mert hal istennek a baratnom 160 cm korul van, de furcsa modon meg az enyem tud fajni neki neha (szerintem a huvely hossza fug az illeto magassagatol, ezert kerdeztem mekkora vagy)
2008. júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

és mennyi idős vagy?

háát..nem tudom, nem hiszem...ez furcsa, hogy fáj a barátnődnek... :s

2008. júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
23 eves vagyok. tudom, hogy nem epp' egy halyoarboc, de most mit tegyek? akkorara nott es kesz:D. en is eleget csodalkoztam rajta, hogy a csajom megelegszik vele (tekintve a manapsag hallhato hihetetlen atlagokat!), dehat ha neki jo, akkor nekem miert ne lenne jo?
2008. júl. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Chupachups ***** válasza:
En is igy vagyok 14-15 cm es 12 vastag(korbetekerem rajta a szalagot:) ) az en baratnom is meg van elegedve vele, megha en nem is. amugy 19 es fel eves vagyok.Tehat ennyivel be kell erjem,nem hiszem hogy fog meg noni, megha testileg nem is vagyok egeszen kifejlodve.
2011. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!