Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem élvezem a szexet. Mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezem a szexet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok nemrég történt meg az első a párommal.ő elmegy, én nem tudok.azt mondta hogy így nem élvezi az aktust és én sem.(gátlásos is vagyok )
2008. júl. 21. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
törd meg a gátlásoss ságod lazíts, engedd el magad ezen nincs mit gátlásoskodni több millió éve csinálják a természetben emberek és állatok és mind élvezi...
2008. júl. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kezdetben ez volt a problémám. Próbálj ellazulni, ne agyalj, és nem kell rágörcsölni az orgazmusra. Menni fog idővel! :)
2008. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Petting, sok... Előjáték, abból meg hosszú. Egyébként én is így voltam vele, de nem értem, én sosem görcsöltem azon hogy "úristen-miért-nincs-orgazmusom", annyira élveztem hogy együtt vagyunk. Persze, tök jó ha mindketten elélveztek, de ne ez legyen a lényeg szerintem a szexben. Mondjuk én addig nem szexelnék míg szép lassan le nem vetkőztem a gátlásaimat, de te tudod... Ha zon görcsölsz hogy mit csinálsz és hogy nézel ki és mikor lesz már jó, akkor az életben nem fogod élvezni.
2008. júl. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket , megpróbálok majd ellazulni.de az az érzés is bennem van hogy mivan ha nem vagyok elég jó neki..
2008. júl. 22. 11:54
 5/6 anonim válasza:
100%
:)) Ha nem elvezne, nem szeretkezne veled. Ne aggodj. Amugy nekem is nagyon lassanment az ellazulas. De itt vagyok fel ev utan es egyre csak jobb minden. Meg nem volt huvelyi orgazmusom soha de probalkozunk. Nem adjuk fel;)
2008. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

petting petting petting....és ha kellőképpen felizgultál te is akk jöhet maga az altus...de ezt eg h nem vagy neki elég jó azt felesd el...akk nem lenne veled és nem is igen akarná a szexet...nyugalom a jó szex titka xD lazzulj el és arra gondolj h azzal vagy akit igazán szeretsz és semmi nem veheti el tőled mert őis téged akar

cupcup

2008. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!