Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hamar, túl hamar el megyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamar, túl hamar el megyek szex közben! Alig kezdjük el a szexet, a barátnőmmel, és már el is megyek! Mit tegyek, hogy tovabb birjam?

Figyelt kérdés
2008. júl. 21. 01:33
 1/9 anonim válasza:
94%

szia!

Mikor érzed h jön az a bizonyos jo érzés kicsit hagyd abba a dologot..adig kényesztesd abarátnodet.::)

és mikor érzed hogy az ajo érzés..elment ugy ahogy..ujra folytathatjátok ezzel tovább fogod birni:)

2008. júl. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Kezdj el szex közben vmi másra gondolni, ne a barátnőd cicjére,stb..mondjuk kezdj el fejben számolni, persze azért ne olyan feltünőenó, mert akkor lehet megsértődne a barátnőd.Pl, 6x7, 8x9..akármitm csak gondolj másra, ez általában beválik.De amit elöttem írtak, az is jó.
2008. júl. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
esetleg aktus elött nem sokkal végezhetsz önkielégítést.
2008. júl. 21. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Én örülnék neki hogy elmentem aztán azon igyekeznék hogy minél előbb újrakezdjem!
2008. júl. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sszia! Előtte elégítsen ki a barátnőd, utána egy kis szünet csak a regenerálódás kedvéért :), és utána elvileg jóval tovább fogod bírni! Legalábbis nekünk ez bejött a barátommal.
2008. júl. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lazíts nyugodj meg ne csak a szexre koncentrálj ne csak arra hogy ki-be-ki-be, hanem arra hogy ő élvezze, meg gondolj autó márkákra, (én nem szeretem a kocsikat de be szokott válni)
2008. júl. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

Nálunk is ez a baj!De nem is naon árdekel, de őt igen!

Én szerintem ha önkielégytesz akkor ugy cisnáld h amikor érzed abba hagyod és ezt csináld addig míg nem áll normálra:) vagy ha ez se, akko szexközbe állj le:D

Am meg mi használtunk egy olyan óvszert,ami késleltette a barátom magömlését, és télleg be vált:D tök jól birta, am Durex Persoma a neve!Használjátok ezt,nagyon megéri:)

2008. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a sok hasznos tanácsot! Rémélem majd segitenek! Mindenkinek nagyon hálás vagyok! De ha vki tudd még hasznos tippet az irjon...

Előre is kössz!!

2008. júl. 22. 00:31
 9/9 anonim válasza:
hát ha fejben van a probléma tehát egy régebbi rossz beidegződés akkor az a rosszabbik eset mert azt nehéz korrigálni de ha nem fejben van a baj akkor nem gáz csak gyakorlat kérdése...
2010. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!