Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nyalástól miért nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyalástól miért nem tudok elmenni?

Figyelt kérdés
a barátommal nem tudok orálisan kiülégülni, egyedül is csak szinte hason. Nagyon érzékeny a csiklóm és nagyon erőteljesen érzem a nyalást és ez már nem jó érzés, meg a csiklóm nagy is, ez is közre játszhat? van vmi taktika amitől elélveznék orálisan....még soha nem sikerült sehogy sem vele(már le feküdtünk)(ezt csak ugy mellékesen)ja és gyakran masztizom kb napi:5 mostanába, de van időszak amikor ennél jóval ritkább..
2008. júl. 20. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem sem fekszik úgy a nyalás,én is jobban szeretem hogyha kézzel elégit ki...:) szerintem a barátod a nyelvével tul erősen csinálja,ami nem csoda ha nem izgat fel...:( nem mindig éreznek rá a pasik hogy hogyan kell...:(

talán ha mondanád neki? de ha ugy sem megy,akkor valszeg Te is olyan vagy mint én. Maradsz az ujjaknál...:D

2008. júl. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Mondd meg a barátodnak úgy szerentéd, hogy ne a csiklódat nyalogassa közvetlenül, hanem a mellette lévő bőrön keresztül csinálja oldalról.


A volt barátnőmnek is nagyon érzékeny volt ezért fájt neki ha közvetlenül azt nyaltam, úgy kell hogy ne bújjon elő a rejtekéből.


Mellé izgasson az ujjával is úgy hogy a hüvelyedben ki be és körkörös mozgást végez, ezt szeretik a lányok orális szex közben mint kiegészítés.


Próbálhatjátok azt is hogy váltott tempóban nyal, tehát 3at gyorsan kettőt szép lassan, (mint lehet hogy te is így csinálod az ujjaddal) ez a hullámzó érzés előbb elvezet az orgazmushoz, mert az is hullámzó élvezet. Szeretik egymást :)

2008. júl. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
lehet, hogy túl görcsösen gondolsz rá, hogy el szeretnéd érni az orgazmust. lazíts közben, idézd fel a kedvenc pillanataidat a pároddal.
2008. júl. 21. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én pasim sem tud kielégíteni orálisan. Mondjuk az újjával is csak mostanság érzett rá hogyan kéne. De attól is csak akkor megyek el ha legalább 5napja nem szexeltünk. Amúgy inkább mindketten a hagyományos szexet részesítjük előnyben. És az csúcs,mert hüvelyi orgazmusom szinte mindig van vele. Énnem is eröltetem ezt a nyalás dolgot. Inkább csak előjátéknak,de hogy ettől élvezzek... na ez még nem történt meg.
2008. júl. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tessék..

A 2. válaszoló már választ adott a kérdésedre

2010. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szarul csinálja a srác!
2010. júl. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
esetleg.... biztos jó ajtón kopogtat?:D
2010. júl. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nyalással a legnehezebb elmenni
2010. júl. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
00:47-es fiú! Egészen felizgultam a szavaidtól! Irigylem a barátnődet, tudod mit kell tenni! Bárcsak az én pasim is tudná!
2011. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!