Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok, a péniszem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok, a péniszem 16/4! Ez nem kicsi? (én annak tartom) Erre találok megfelelő óvszert ami nem csúszik le?

Figyelt kérdés
2008. júl. 20. 22:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
Vegyél Masculant, mert talán annak van a legkissebb névleges átmérője (német lakosság igényei szerint készül :), egyébként a csomagoláson fel van tüntetve.
2008. júl. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Sosem találtam hogy hol van ez feltöntetve sajnos:(
2008. júl. 20. 23:20
 13/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kicsi, hanem normális.Szerintem nem csúszik le erről olyan simán az óvszer, hosszúságra meg mindegy, mert úgyis csak addig görgeted le amig szükséges.Vegyél Life Style, vagy Durex óvszert, én ebben a 2-ben bízok meg leginkább.Akármelyik drogériában ( pl:DM,Rossmann) megtalálod.
2008. júl. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%
ember... beírod google-be, hogy "átlagos péniszméret", és kidob ezer meg ezer oldalt, ahol leírják, hogy az európai átlag (ami ne tévesszen meg senkit, nem azt jelenti, hogy "hármas", hanem azt, hogy idális, megfelelő, a legtöbb nőnél ezzel a mérettel sikert érsz el) nem több 15 centinél. Neadjisten, írj be annyit angolul, hogy "penis size", és wikipedián nagy felmérések részletes adatait vizsgálhatod a témában... nem, a te szerszámod egyáltalán nem kicsi, és ha még azt is hozzávesszük, hogy a hüvely első 10 centiméte az, ami számít az élvezet szempontjából, és a g-pont is itt helyezkedik el, akkor tényleg nincs mitől félned. A gumi meg nem esik - csúszik - mászik le, nyugodj meg.
2008. júl. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%
egyébként a jóféle durex pleasuremax-ra esküszünk ^^
2008. júl. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2008. júl. 21. 01:02
 17/17 anonim ***** válasza:
75%
Masculan, life Style ezek mined egyméretben vannak és gyógyszertádban lehet venni "van ebből fehér is" méretre extra nagyot mellesleg ha 4 az átmérő akkor nincs mitől félni a gumik átmérőja 2,5-3 cm átmérőjűek...
2008. júl. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!