Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 19 éves vagyok, és 12cm a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves vagyok, és 12cm a péniszem merev állapotban. Elképzelhető hogy csalodni fognak bennem a csajok ha oda kerül a sor?

Figyelt kérdés
u.i: bocsi ha már volt hasonlo kérdés
2008. júl. 20. 16:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Csak pár száz hasonló kérdés... És a válasz még mindig ugyanaz, Édes, ha egy lány szeret, nem a péniszed mérete miatt szeret! Ha meg egyéjszakás kalandokat keresel, akkor számolj ezzel is. Ha csalódik, csalódik.. ha nem, nem. Ne ez határozza meg az életed! És a kapcsolataidat se!
2008. júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem a méret a lényeg! És valóban, ha egy lány szeret, nem a péniszed 12 cm-e fogja érdekelni. Hogyha meg mégis, akkor nem is szeret igazán! Örülj neki, hogy nem akkora nagy, hogy gondok legyenek a behatolásnál!
2008. júl. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
rendben csak nemtudom hogy ez normális e, illetve mennyire fordul elő másoknál is ekkora méret.
2008. júl. 20. 17:19
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

A barátomnak is kb. ekkora van... Első alkalommal kicsit meglepődtem, de megszoktam ezt a méretet, és tulajdonképpen tetszik is, hogy nem okoz fájdalmat szex közben!

Ha jól teljesítesz, játékosan, ügyesen teszed majd be, hidd el nem lesz gond! ;)

2008. júl. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
1%
Öm hát igen "nem a méret a lényeg" pedig szerintem rohadtul számit... hát igen álltalában akinek kicsi a pöcse az ezt mondja...:D szívás és a kérdésedre válaszolva szerintem használnod se kell mivel lehet az ujaddal is többre mész szerintem 19 évesen minimum 16 cm nek kéne hogy legyen...
2008. júl. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha csalódik is, ne ez legyen a fő gond... Amúgy a méret-a-lényeg jellegű hozzászólónak: a nők átlagos mérete 9-12 centi, satöbbi... A 12 nem olyan gáz szerintem. Amúgy a csaj úgyse fogja lemérni, ha jól csinálod amit kell...
2008. júl. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%
Igen de tisztában vagytok vele hogy az átlag méret 15-16 cm minimummal kezdődik? :)))))))))))))))))))
2008. júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

Ja csak azt basztad el hogy a hosszúság baromira nem fog számítani, az addig számít amíg a csajod szembenéz vele, és jól leszopja, közben arra gondolhat hogy de szép darab farok. Aztán mikor bedugod akkor már senki nem látja, akkor már csak érzi max a farkad és akkor lesz fontos a vastagság, mert az fogja izgatni a nődet. Az hogy milyen hosszú legfeljebb neked spórol meg plusz melót mikor 10 percig fűrészelsz mint a barom, és rövidebb fűrésszel többet kell melózni ugyebár, de az eredmény ugyanaz lesz, ha kíván a csajod egy szép nagyot fog élvezni! A vastagság meg ha megüti a normál vibrátorok szintjét, amit legtöbbször használnak az átlag csajok akkor tökéletes mert azokat baromi széles körben végzett eredmények alapján tervezték meg. Mert az a legkényelmesebb a csajoknak.

Akinek meg van 16 18 cm fasza de hülye hogy használja meg süt a pofájáról a bárgyúság javaslom hogy legyen oda magával, aztán vágja félbe és az egyiket adja valaki másnak, lehet hogy örülne neki!

2008. júl. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

A lány méretétől is függ...

Az első pasimnak nagy volt, én meg, mint utóbb rájöttem, kicsi vagyok, hát nem volt jó, azt hittem, velem van a baj... fájt, egy idő után nem kívántam a szexet, fel sem izgultam. A mostani pasimnak kisebb, és hát nagyon jó, hogy olyan finoman csúszik ki-be, meg nem nyomja szét a méhszájamat... soha többet nagy méretű pasit!!

Szóval előbb-utóbb megtalálod a hozzád illő lányt!

2008. júl. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Ja és érdekelne hogy hány kiló vagy, és milyen alkatú. Mert nekem spec a 175cm/65kg-mra van egy 14/4 farkam ami teljesen átlag.
2008. júl. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!