Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert nem tudtam felizgulni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudtam felizgulni az uj baratomra? Vagy mitol van ez?

Figyelt kérdés
Az este voltam eloszor a baratommal, es nagyon hulyen ereztem magam, mert egy ido utan egyaltalan nem nedvesedtem be, es meg kellett alljunk.Es nem tudom miert tortent...3 hete jarunk, de nagyon reg ismerem.Lehetseges h ha nincs meg a teljes bizalom, akkor ez tortenik? Az elotte levo barataimmal is nehezen indult a dolog, de nem miattam. 1 honapja szakitottam egy hosszu kapcsolatommal..lehet az is az oka? Ilyen meg soha sem tortent...tetszik a srac, es akarok vele lenni..de akkor hol lehet a problema?
2008. júl. 20. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom lelkiekben még mindig nem heverted ki az első srácot és ez okozhatja. Meg gondolom ez a 3 hét járás is igen kevés hiába ismered őt már elég régóta. Várjatok szerntem még ezzel és utánna ismét próbálkozzatok. Meg ne egyből szex legyen hanem 2-3 hónap petting után már összejöhe a szex... De a bizalom is lehet itt a hunyó. Várj még vele és minden rendben lesz :)
2008. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
2-3hónap petting, szex nélkül??O_o Már ne is haragudj, de ez hatalmas baromság, el nem tudnám képzelni, h ha járok valakivel, ne feküdjünk le csak 2-3 hónap után(legalábbis ha a petting meg belefér...) Valószínűleg csak béna a srác, ennyi, majd belejön, vezesd rá, h hol jó neked, utána menni fog neki valószínűleg(ha úgy se, akkor bezony kellemetlen lesz a továbbiakban)
2008. júl. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak nem voltál ott teljesen. Ilyesminek gyakran vannak lelki okai (amibe igen, belefér hogy még nem tetted túl magad az előzőn, de mivel az is nehezen indult, lehet hogy csak új kapcsolat lévén feszült vagy, amit erősíthet a nemrégi negatív élmény, meg a régi ismerettség).
2008. júl. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudatosan ugy erzem tul vagyok a regin..esetleg ha nem a tudatalatti jatszik...lehetseges h az o hibaja v csak az enyem, h nem tudtam beizgulni?
2008. júl. 20. 21:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Megoldás = szilokon bázisú sikosító! Meglátod csodákra képes
2008. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!