Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem sikerült múltkor a dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sikerült múltkor a dolog a bnőmmel vmi oknál fogva nem tudtam ellazulni és azóta kicsit beijedtem, és nem is kívánom annyira. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A múltkor nem sikerült a dolog a bnőmmel nem az első alkalom hogy csináljuk de múltkor vhogy nem tudtam ellazulni stresszes voltam és 1szerűen nem sikerült a dolog kicsit cikis volt bnőm megértő volt szerencsére. Eddig ilyen nem fordult velem elő de félek hogy megismétlődik a következő adandó alkalomkor. Szerintetek mit lehet tenni?
2008. júl. 20. 01:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha így állsz hozzá akkor garantáltan nem fog sikerülni az elkövetkezendő jónéhány alkalom. Lazíts, ez mindenkivel előfordulhat. Nekem is volt már ilyen problémám, de nem görcsöltem rá, így a következő alkalommal már minden ment normálisan. Ha ennyire izgulsz miatta akkor nem fog menni, hiszen amint elkezditek arra fogsz végig gondolni, hogy mi van ha most se sikerül? Akkor pedig valóban nem fog menni.
2008. júl. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát múltkor lehet csak a front tehette velem mert eddig akárhányszor csináltuk mindíg összejött. Mert még nemrég csináljuk ez lehetett az 5. alkalom. Lehet a múltkori miatt torpantam meg és nem kívánom annyira. Na de majd talin megjön a kedvem
2008. júl. 20. 02:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne szexeljetek. Csak csókolózzatok, s a többi... Hidd el, menni fog ha nem görcsölsz rá, nem vagy hullafáradt, és nem valahol tök máshol jár az eszed. Minden pasival előfordul, azzal is aki nem vallja be.
2008. júl. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!