Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért nem tudok "elmenni"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem tudok "elmenni"?

Figyelt kérdés
már volt egy komoly barátom,és bár nem feküdtünk le a csiklómat izgatta de akármeddig csinálta orgazmusom nem volt,és ez őt zavarta.. elég régóta most van egy új barátom akinek szintén nem sikerül úgymond a csócsrajuttatni,és ez nagyon zavrja őt..két kérdésem lenne,az egyik h mért nem megy? a másik h mit mondjak a barátomnak aki emiatt magát okolja?
2008. júl. 19. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Ezzel nem vagy egyedül,én 18vagyok és szintén ezzel küszködök.Valószínű,hogy te sem tudsz eléggé ellazulni,vagy kínosnak érzed a dolgot.szerintem csak idő kell és megtanulod élvezni.
2008. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy túl görcsösen állsz rá a dolgokra. Amikor el kezd izgatni, teljesen kapcsolj ki és ne arra gondolj, hogy "áhh, úgysem sikerül".

Először (szerintem) te tapasztald ki saját magad. Próbálj masztizni és figyeld meg, akkor lesz-e orgazmusod?

Amikor érzed, hogy közelegsz a csúcs felé, jelezd valahogy a barátodnak (nyögj pl.). Én úgy vagyok vele, hogy ilyenkor gyorsabb mozdulatokkal izgatom magam, hogy a csúcsra érjek.

Ne görcsölj, ez a lényeg! :)

2008. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igazából..most ez lehet h ciki..de én vhol mélyen attól is félek h mi lesz ha közben bepisilek..vh mindig elfog az az érzés hiába voltam előtte..:S
2008. júl. 19. 20:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Túl görcsös vagy ez a gond.
2008. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak olyan érzés,nem fogsz bepisilni
2008. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nos, itt nagyon sok minden felmerülhet. Próbáljon máshogy izgatni.. az önkielégítés megy? Mert akkor tudnod kell, hogy hogy és mi jó neked.

Nekik pedig szerintem magyarázd el, hogy Te se tudod, mi a baj, de téged zavar a legjobban, és ki fogod deríteni mi lehet.

2008. júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én 20 vok,és velem is ez van

én sem megyek el, és nekem is van vizelési ingerem..... úgy hallottam,h ez az érzés csap majd át orgazmusba, de sajnos nem bírom elengedni magam, mert azt hiszem bepisilek, holott tudom,h nem valószínű...:S

sok sikert

2008. júl. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a gondom másfél évig. De szerencsére megoldódott a probléma: találtam egy olyan fiút, akiben 100%ig megbízhatok és el mertem mondani neki, hogy mi hogy esik jól. Így legalább kéz segítségével ki tud elégíteni.
2008. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Úristen hát akkor a legjobb ha úgyérzed bepisilsz!!!! Így lehet elérni a legjobb orgazmust!! Előtte menj el wc-re és azután simán elengedheted magad mert úgysem jön semmi ha jön egy kicsi akkor meg kit érdekel még büszke is lesz hogy ilyen orgazmust tud okozni!! Amúgy sincs olyan hogy "ú ciki" meg hasonlók ha már a szeretkezésig jutottatok mindent szabad ami a másiknak nem rossz. Szóval lazulj el élvezd a pillanatot. És tanuld meg hogyan kell. És mindent mondj el a partnerednek, mert úgy fogja tudni mit és hogy!
2008. júl. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én sem tudtam eddig sehogy se elmenni, de legalább nem vagyok ezzel egyedül :)
2011. aug. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!