Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Én szeretem az orális szexet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szeretem az orális szexet, sokszor kívánom is, h csinálhassam a páromnak, sokáig szoktam csinálni, de mégsem annyi ideig, h ő el tudjon élvezni. Tulajdonképpen neki se célja ez, csak egyszerűen élvezzük h együtt vagyunk. Normális ez?

Figyelt kérdés
Valahogy nagyon sokára megy csak neki, és nincs "türelmem" addig csinálni. De tulajdonképpen neki se célja ez, csak egyszerűen élvezzük h együtt vagyunk. Ezzel mások is vannak igy? Vélemények?
2008. júl. 19. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ezzel Én is így vagyok. Mármint szeretem, kívánom a párom. De Én sem csináltam még neki addig, hogy elmenjen.. fárasztó is lenne egyfolytában csinálni...meg persze ő sem várhatja el... szval nincs ezzel semmi probléma, ha meguntad, jöhet a szex :)
2008. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Akkor az én férjem egy isten mert mindig addig nyal hogy elmenjek van hogy kétszer is egymás után.Egyszer azt mondta addig nem tudna elélvezni bennem amig én elnem megyek.(Ehez hozzá tartozik az is hogy,másképp nincs orgazmusom probáltuk de nincs.)Szóval akkor az én Férjem egy isten?
2008. júl. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
azt nem tom h isten de azt tom h nagyon szeret :D
2008. júl. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Namost lehet, hogy a férjed egy isten de akkor ő az én testvérem, mert ugyan így vagyok én is :D
2008. júl. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
:D:D:D haláli, milyen arcok vannak itt..mármint amilyen válaszok..(nem csak ennél a kérdésnél).:D nagyonjó:D
2008. júl. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én meg azt bírom, hogy rohadtul de nem így fogalmaztam meg a kérdést, ahogy most látható:)


Am. köszi a válaszokat, még ha a 85%-a nem is az én kérdésemre koncentrált :):):)


Szóval nem is arról van szó, mert élvezett már el nálam, csak hát... kicsit izom lázam volt utána :) ÉS tulajdonképpen nem is célunk az orgazmus, csak játszogatunk egymással, amíg úgy tartja kedvünk. Akko mi csak egyszerűen ilyenek lennék? :)

2008. júl. 19. 21:28
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Na most ki a fiu čs ki a läny a kčrdezö läny?
2008. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A kérdező lány :)
2008. júl. 19. 21:57
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha utána jön a szex, akkor normális... Ha félbe hagyjátok, akkor szerintem gáz. Azért tart hosszú ideig, mert nem tud ellazulni rendesen. Ha azt akarod, hogy elmenjen csináld valami olyan technikával, amivel nagyon felhúzod!
2008. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha így jó mindkettőtöknek, akkor csináljátok így! Csak ez számít.

Ha valamelyikőtöknek mégis hiányérzete lenne, akkor nézz utána "profi" technikáknak, mert nekem az a tapasztalatom, hogy a férfiak orális szextől nagyon gyorsan elmennek (1-5 perc ha nem lassítom a dolgot, meg nem húzom úgy, hogy orgazmus előtt megállok, aztán folytatom -így azért valóban sokáig el lehet játszani vele). Vagy az előttem szólónak igaza van és feszült.

De mi is szoktunk csak úgy játszani és élvezni a dolgot..

2008. júl. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!