Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Belemenjek-e egy párcserés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek-e egy párcserés szexbe?

Figyelt kérdés
Találtunk egy oldalt a párommal.És a párom ott párokat nézeget kiis nézet magának egyet.Szerintetek belemenjek a párcserés szexbe?Volt valakinek ilyenben esetleg része?Milyen volt?
2008. júl. 19. 14:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Utána már nem lesz olyan bizalmas bensőséges a kapcsolatotok, mint előtte.
2008. júl. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem hogy lehet hogy olyan sok pár van ezen az oldalt fenn?És az az érdekes hogy a legtöbbje nagyon is jól néz ki?Nem értem kicsit furcsa nekem!Az egyik csaj azt mondta erröl az oldalról hogy amióta fennt vannak voltak kapcsolataik mással azota még jobban szeretik egymást.Lehet ez igaz?
2008. júl. 19. 14:25
 3/17 anonim ***** válasza:

Jól néznek ki vagy sem, ilyen hajlamaik vannak :)

Igaznak, lehet, hogy igaz. De ha egyszer belemész, a párod máskor is kérni fogja, úgyhogy jól gondold meg.

2008. júl. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nekem akkor is kissé fura.Mi jó van ebbe?
2008. júl. 19. 14:34
 5/17 anonim ***** válasza:

Semmi jó nincs benne.Amíg te egy pasival foglalatoskodol addi a te párod éppen egy másik csajt ölelget,csókolgat és a többi.

Én tuti nem mennék bele mert egyrészt nem birnám elviselni ha a barátom karjaiban más lány lenne.

2008. júl. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ha ilyeneken jár a párod esze, akkor nem szeret téged igazán. Ez gyakorlatilag egyenlő lenne egy páros megcsalással! Semmiképp ne menj bele! SŐt, inkább beszélgess el a pároddal, mert nem normális dolog ha mással akar lefeküdni..
2008. júl. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De azzal jön hogy sokan ezt csinálják.Meg csak ugy megy bele azt mondta ha én is ott vagyok meg ö is .Akkor ez valami grupen parti lenne?(lehet nem jól irtam a nevét le bocs)
2008. júl. 19. 15:27
 8/17 anonim ***** válasza:
El nem képzelem,mi jó lehet benne...Van,akit a változatosság hajt,vagy a kiváncsiság,hogy milyen lehet más párokkal,de én tuti nem mennék bele ilyesmibe.Nem tudom mennyire igaz az,hogy vannak olyanok,akik utána jobban szeretik egymást,de biztosan van erre ellenpélda is,akiknél ez annyira nem jött be vagy utána nem volt olyan jó már az egész,ha kettesben voltak,mert már nem volt olyan meghitt,izgalmas stb.
2008. júl. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
Melyik oldal ez? :)
2008. júl. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

Engem például kifejezeten izgat az ilyen, hogy milyen lenne 2 vagy több pasival szexelni, de én inkább megmaradok az álmodozásnál és a páromnál, mert nem akarnék kurva lenni. De szerintem sokan fantáziálnak erről, hazudik, aki azt mondja, hogy még nem gondolt rá, és ez természetes.

Az a gáz, ha meg is csinálod! Szerintem a szex csak 2 emberre tartozik, a csoportos szexben már nincs semmi érzelem, csak dugás van orrba-szájba.

De te tudod mit akarsz. Ha a párod beéemegy, akkor nem szeret téged, ha meg te is belemész, akkor te sem szereted őt. Akkor meg mi az akadálya, hm?

2008. júl. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!