Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen orgazmusok vannak még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen orgazmusok vannak még a csikló és a hüvelyi mellett a csajoknak?

Figyelt kérdés
2008. júl. 19. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Anális?

De úgy hallottam, hogy a megfelelő érzelmek mellett a mell ingerlésével is lehet orgazmusa a nőnek.

2008. júl. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
8%
Orális, de csak, ha megfelelően ingerled a T pontot a torok mélyén.
2008. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Na ilyet se hallotam orális a torok mélyén.Azt meg hogy kell?Nekem sose volt ugy.
2008. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ááh piff ez egy hülyeség. nincs olyan h orális bázzzzzz :D:D


amúgy meg örülj h nekünk legalább kétféle van nem úgy mint a fiúknak. csak eza kétféle van amit írtál, hüvelyi és csikló

2008. júl. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Satanné ***** válasza:
100%
Csak hüvelyi és csikló orgazmus van.. Egyes nők el tudnak jutni az orgazmusig a mellel való játéktól is, deez kevés, és vannak nők akiket egyáltalán nem izgat a mell izgatása.... Szal marad a csikló, vagy a hüvelyi orgazmus...Más nincs.........
2008. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Akik hajlamosak rá azoknak a mellek ingerlése is kiválthat egy örömingert!
2008. júl. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
meglepődve hallottam (sajnos félfüllel), hogy lehet valami féle méhszájhoz kapcsolódó orgazmus is. ha jól emlékszem, a hétvégén volt a Zone clubon egy műsorban. eddig én sem hallottam róla, de kíváncsi lennék ...:D
2008. júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amikről eddig hallottam (ha nem is minden nevesítve):

1: klitorális

2: vaginális

3: anális (végbélen keresztül is ingerelhető a G-pont)

4: egyéb izgatás hatására, pl. mell

5: minden ingerlés nélkül, mint pasiknál a spontán magömlés

6: egy, a G-pontnál mélyebben elhelyezkedő mirigy ingerlésével elért, "spriccelős" orgazmus

7: a csikló gyökerét ingerelve kiváltott orgazmus (szintén valahol mélyen a hüvely hasi oldalán)

8: a méhszájat ingerelve elért orgazmus


Hogy mindenkit 100%ig kiábrándítsak: az összesnél ugyanaz játszódik le, apró különbsségekkel, amit az ingerlés mássága és az intenzitáskülönbség okoz. A női ejakulációt pedig a "6os" verzión kívül azért nem tapasztalják valami gyakran - gondolom én, ez a mondat a saját logikám, a többit olvastam itt-ott - mert az izmok zárnak.

2008. júl. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!