Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Államdó szexvágyam van! Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Államdó szexvágyam van! Ez probléma?

Figyelt kérdés

Normális az, hogy a nap 24 órájában szexelhetnékem van? Vagy ez valami betegség jele lehet, vagy esetleg maga egy betegség? Forduljak ezzel a problémámmal orvoshos? Ezzel milyen orvoshoz tudnék menni?

Egy 19 éves nem szüz lány!

Elöre is köszönöm a váaszokat, nekem sokat jelentenek!!!


2008. júl. 18. 23:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egy konkrét pasi iránt érzed ezt vagy csak úgy általában van szexvágyad? Mert nem mindegy...
2008. júl. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ez változó. van mikor egy konkrét pasi iránt van mikor nem!

de hozzáteszem hogy a pasi az mindg ugyan az!

2008. júl. 18. 23:46
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát,akkor valszeg bele vagy zúgva a srácba...ez jó jel...az lenne baj ha nem vágynál rá! :) szerintem örülj neki,sok pasi örülne hogy ilyen barátnője lenne,mert sok csajnál pont ennek a forditottja va...nem kivánják a szexet,csak ritkán...
2008. júl. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
hozzáteszem,én is épp belezúgtam vkibe és egész nap csak az jár a fejemben,hogy milyen szuper lenne vele szexelni...:D szal nem vagy egyedül!!
2008. júl. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez konkrétan a nimfománia.de szerintem gyógyítható.Menj el szexologushoz.
2008. júl. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Először is kérnék egy emilcímet, a többi a gyógykúra, terápiát majd ott megbeszéljük xD
2008. júl. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Valószínűleg betegség (hormonzavar), és gyógyítható - orvos többet tud mondani. Értelemszerűen nőgyógyász...

De teljesen ne gyógyíttasd meg, csak mérsékeld kicsit... a fiúd értékelni fogja :-)

2008. júl. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak erősen kívánod, és valszeg nem vezeted le a feszültséget, mert komoly kínt tud okozni a kielégületlenség. Szóval ez véletlenül sem nimfománia, az akkor lenne ha egész nap dugnál mégsem élveznél el ami még kanosabbá tesz téged, ez a nimfománia. Hormonok azok lehetnek, mert az a legtermészetesebb 19 évesen. Amíg meg nem találsz magadnak pasit aki szintén nagyétvágyú (mint pl Én;) addig jó lenne ha masztizással enyhítenéd a vágyadat. Közben meg fantáziáljál, mert jót tesz, bent tartani a vágyat nem jó!

Különben meg ha ezt pl egy fiu kérdezte volna akkor azt mondták volna itt sokan hogy az volna a gáz ha nem így lenne, de szerintem a csajok esetében is így normális csak a lényeg hogy mindig ugyanazzal a pasival vezesse le a vágyakat!

2008. júl. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
adok 1 telefonszámot:D
2008. júl. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tuti szerelmes vagy!
2008. júl. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!