Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Anális szexhez milyen síkosító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szexhez milyen síkosítót, krémet lehet használni, hogy ne fájjon annyira?

Figyelt kérdés
Nekem ciki volna gyógyszertárba menni érte!
2008. júl. 18. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:

menjel szexshopba. ott nem lepodnek meg semmin sem, sot! egy ilyen egyszeru kerdessel meg te leszel ott a legszendebb:)

menj be es nyugodtan mond el mire van szukseged, de azert ne reszletezd tulsagosan.

kb. 2000-3000 forint lesz egy valamire valo tubussal.

jo szorakozast es a lazulast ne felejtsd el :D

2008. júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Drogéria?
2008. júl. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

a seggedet szarásra és nem dugásra találták ki!

inkább szopd le, sztem az sem lesz ellenére a pasidnak!

2008. júl. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az utolsó hozzászóló fogja be!!!!


ha ki akarod próbálni akkor nyugodtan, és mindegy milyen síkosító, csak jó sokat nyomjatok belőle

hajrá !! :D

2008. júl. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Babaolajat ajánlanám!!!
2008. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi a barátommal egyszer a LifeStyles óvszer mellé adott mintát próbáltuk ki (ne menjen kárba :D), de nem volt jó, inkább ragadt, minthogy síkosított volna...

Szóval hogy milyet, azt nem tudom, de hogy milyet ne...

2009. márc. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!