Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mikor jön ki az előváladék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jön ki az előváladék?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy az a pár csepp egyszerre kijön(?), aztán tovább izgatás hatására már csak majd később, az elélvezéskor jön ki spermium a fiúból? Vagy előváladék bármikor jöhet ki izgatáskor?
2008. júl. 18. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Bármikor. néha-néha kicsordul pár csepp.
2008. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szisztok! Az előváladákot, hogy lehet megkülönböztetni a spermától? Szóval, hogy tudom megkülönböztetni? Köszi a válaszokat!
2008. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Amennyire én tudom az előváledékban van benne a sperma (bár nem biztos, de elég gyakran van benne, ezért kell vele vigyázni) De te belekérdeztél a kérdésembe! :D

De abból még nem lehet bajom, ha a barátom a farkával az én nemiszervem körül izgat, de nem helyezi be nekem, igaz? Vagy nem?

2008. júl. 18. 21:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsi :D véletlen volt:D azt hittem hogy 1 új kérdést írok, és utána láttam meg, hogy rossz helyre ment. :)
2008. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Második válaszoló(kérdező?):tapasztalataim szerint az előváladék színtelen és sós, a sperma fehéres és keserű:s
2008. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem téved be a hüvelyedbe akkor nem.
2008. júl. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

(Második válaszoló/kérdező: semmi baj:D )

2008. júl. 18. 21:53
 8/9 anonim ***** válasza:
És az előváladék sokkal kevesebb is :)
2008. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az előváladék teljesen áttetsző és csak pár csepp.
2008. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!