Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A batátnőmnek nem én voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A batátnőmnek nem én voltam az első és az első két alkalommal mikor fiúval volt akkor zsibbadt a keze. Miért van az, h zsibbadt a keze?

Figyelt kérdés
És most egy pár napja mikor szeretkeztünk akkor megint előjött neki az a kézfájás. Pedig már nem először voltunk együtt! Mit jelenthet ez? Aki tud az sigitsen kérem
2008. júl. 18. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Érszűkület?

Volt a családban?

2008. júl. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ööö nemtudom, csak mondta nekem, h nagyon jó volt. Utánna meg még azt is mondta, h elzsibbadt a keze és csak az első kettőnél érzett ilyet! am. köszi, h írtál, legalább próbálsz választ keresni kérdésemre! :)
2008. júl. 18. 20:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát... Ha nem szívbeteg, akkor nem jelent semmit.
2008. júl. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Hát gondolom valami idegi probléma lehet. Az orgazmus eléggé igénybe veszi az idegrendszert és ez okozhat kéz zsibbadást is. Azért egy ideggyógyász jó lenne megkérdezi, nehogy valami nagyobb baj legyen a háttérben.
2008. júl. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Figyeljetek oda unokatesomnál is igy kezdödött a végén kiderüld hogy elzárodott az agyában valmi vérrög rá 3 napra mikor kiderült mi a baja meghalt!Ha elöbb elmegy orvoshoz még talán most is élne!
2008. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nagy megijesztettél ezzel az utolsó válaszzal. Nekem is hasonló tapasztalataim voltak. Volt, hogy még a szám is elzsibbadt, és egyszer előfordult, hogy szex után (orgazmust követően) elájultam. Persze néhány másodperc után jól voltam, és arra fogtam, hogy biztos a nagy izgalom hevében történt ez. Azóta, kb 1 éve nem tapasztaltam még hasonlót sem, csak néha szédülök szex után. De most már tuti,, hogy elmegyek orvoshoz. Köszönöm a kérdést, és a választ is.
2008. júl. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De neki a keze zsibat,meg a kezén az ujja is, ,utána meg a lába.Azt hittük a mütét miatt mert volt neki egy térd mütéte!Egyébként a feje sose fájt ez volt a furcsa az egészben!Az utolsó héten mielött meghalt akkor lett rosszul hányinger,hidegrázás.Ekkor az orvos azt mondta gyomorrontás!Rá 5 napra derült ki amikor eszméletlen volt hogy elzárodott egy vérrög az agyában.Figyeljetek oda mert ez komoly is lehet a zsibadás a kézen,ujjon,lábon stb!
2008. júl. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most ezzel megmondom őszintén nagyon megijesztettetek! De azért kösz, h válaszoltatok rá, most már tuti, h elmegyünk az orvoshoz!
2008. júl. 21. 15:19
 9/10 anonim válasza:
Jaj, ne hallgass ilyen hülyeségekre. 18 éves lány vagyok 1 éve és 2 hónapja vagyok együtt a barátommal. Miután összejöttünk rá 3 héttel vele vesztettem el a szüzességem. Az első alkalommam nem, de utána többször is volt ilyen, hogy elzsibbadt a kezem, elég rendesen. (Persze akkoriba hiába élveztem mégse volt orgazmusom, szóval biztos nem attól). A lényeg, hogy élek és virulok, már nagyon régóta nincs ilyen, és ne hallgass ilyen hülyeségekre mert én is hallottam ilyet mástól is, hogy eleinte volt ilyen, de majd elmúlik. Jah és senki nem halt még bele :D
2008. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
OK, akkor most volt neki orgazmusa? (köszi a kommenteket!)
2008. júl. 21. 16:21




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!