Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azt észreveszi egy pasi ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt észreveszi egy pasi ha elötte 1órája valaki egy másikkal van együtt? Óvszer nélkül gondoltam. Mondjuk megmosakszok akkor is?

Figyelt kérdés
2008. júl. 18. 18:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Milenne ha valaki válaszolna a kérdésre és nem a hülyeségeket irná?
2008. júl. 18. 19:36
 12/14 A kérdező kommentje:
Mert van olyan aki a punciba szereti adni.
2008. júl. 18. 19:38
 13/14 anonim ***** válasza:
81%
Leghatásosabb ha két órával előbb kezded vkivel, aztán egy óra múlva megmondja az akivel meg akarod csalni a pasid h észre veszi e h előtte voltál pasival.. és akkor tudni fogod h a harmadik észre veszi e... Bár nem tudom h más amásodik pasinak lenne e gusztusa hozzád ha már egy előtte átment rajtad.. mondjuk ha kicsit is szeret vmelyik akkor nem lenne gusztusa hozzád. Amúgy meg ha nem szereted a pasid akkor minek avgy vele??? Ha meg szereted akkor meg gondolj bele h neked jól esne ha egy csajt dugna előtted egy órával aztán meg a szádbatenné?? És itt meg azt kérdezgetné tőlünk h vajon észreveszi e a bnőm g megdugtam előtte vkit egy órával? Érezni fogja a farkamon az előző csaj p.jának a nedvét??? Vagy ha kurválkodáshoz kell a válasz akkor érdeklődj a hozzád leközelebb eső erdő széleken! Ott tuti választ tudnak adni neked!
2008. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
76%
Te tényleg egy ribanc vagy, de szerintem nem veszi észre.
2008. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!