Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Érzelmek nélkül is élvezhető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmek nélkül is élvezhető a szex?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel lefogunk feküdni a napokban, ő halálosan odavan értem, nekem is bejön a csaj, de én még nem szeretem! Ígyis lehet olyan jó a szex?? Vagy csak ha már szerelmes vagyok belé?
2008. júl. 18. 16:30
 1/10 anonim válasza:
68%
igen!de ha érzelmek nélkül van az csak alkalmi sex....
2008. júl. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem egy nö csak akkor tudja igazán élvezni ha érzelmek is vannak.Viszont egy pasi teljesen más!
2008. júl. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Szexuális témáju álmaid vannak? - gondolom, hogy igen. Ott sem,hiszem, hogy csak pl barátnődról álmodsz. Szóval ha jól néz ki akkor élvezni fogod szerelem nélkül is:)
2008. júl. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
jaja! ha jól néz ki akkor ki ne hagyd a helyzetet:) keféld széét!!! Gondolj bele, hogy van 1 ingyen "kurvád". Aztán még bele is szerethetsz:) HAJRÁ!!!
2008. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

És tudja, hogy te nem szereted? Mert ha nem, akkor ne élj vissza az érzelmeivel.


Mondjuk én még akkor sem feküdnék le vele a helyedben, ha tisztában lenne azzal, hogy te nem szereted.


Egy elég üres érzés a szerelem nélküli szex

2008. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy én csak úgy szeretem mint egy barátot! De barátként nagyon szeretem, de szerelmes még nemvagyok! Ő tudja is ezt, és aztmondja, ha úgyérezzük, akkor úgyis több lesz belőle, nemcsak egyalkalmas dolog!:)
2008. júl. 18. 16:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha odafigyeltek egymásra, és szereted - bár barátként - lehet ugyanolyan jó a szex, bár érzelmileg eléggé más. Bárki élvezheti a szexet érzelmek nélkül is, de ez úgy veszem észre kicsit más, mert azt írod szereted, csak nem úgy. Neked kell eldöntened, de a "szétkefélés" meg "ingyenkurva" dolog szerintem nem épp ... khm ... megfelelő hozzáállás.
2008. júl. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze! Az ilyen alkalmat nem szabad elszalasztani. Ha jó a csaj szexre akkor tartsd meg, majd beleszeretsz. Ha nem akkor meg lapát.
2008. júl. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha halálosan oda lenne érted..akkor ne menne bele,hogy csak megdugd..de lehet persze élvezzni.
2008. júl. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szex egy baráttal éppoly jó lehet, hiszen a jó szexhez bizalom kell, meg hogy fontos legyen a másik. Neked fontos ő, mint barát. Akkor hajrá. Aztán a szerelem majd jön! (Én mindig úgy lettem szerelmes, hogy először kellett a szex is.)
2008. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!