Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Baj ha kézzel csináltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha kézzel csináltam magamnak, de nagyon kicsit, utánna ki mentem pisilni, és sperma is volt a pisimbe?

Figyelt kérdés
Mitől lehet ez? Én úgy tudtam az 2 külömböző helyről jön ki. Remélem nincs semmi probléma:( AMugy 1 hónapja metéltek körül addig nagyon sok ondó volt mikor elmentem most meg alig van. Félek hogy valami baj van. 16 fiú
2008. júl. 18. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nagyot tévedsz egy helyröl jön a végén ki a sperma is húgycsöböl lövell ki!
2008. júl. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
5%
Azt honnan tudod hogy volt sperma is benne? Tán összegyűjtötted, amúgy meg mindkettő a pöcsödön át jön ki, ezért fordulhat elő. A metélés meg 16 évesen egy baromság volt akárki találta ki! A metéletlent is tisztán lehet tartani, csak hozzáállás kérdése az egész, szóval nem az őskorban vagyunk hogy ilyenre szükség volna. Ja és ha azzal jönne valamelyik hogy kevésbé lesz érzékeny a makk az marhaság mert én meg natúr hátrahúzva tartom 10 éve mert kinőttem a bőrt és érzékeny az még mindig, ha akarom 2 perc alatt elmegyek.
2008. júl. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
másodiknak: onnan tudom mert láttam a fehér anyagot benne, ami a wc kagylóban nehezen, ragadósan folyt le..16 évesen igen azért metéltek körül mert szűk volt és NEM ÉLHETTEM VOLNA SZEXUÁLIS ÉLETET...ennyit a hülyeségről..
2008. júl. 18. 17:00
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
ez nagyon jó hogy körül metéltek!!!! ne aggódj nem lesz semmi gondd :) a férjem is körül van metélve és én nagyon szeretem!!! és a fiunkat is majd elvisszük korházba körül metélni :)
2008. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem volt rossz 16 évesen körül metélődni ? Általában még inkább a serdülőkor előtt szokták ha kell, mert állítólag utána már elég lassu megszokni egy ilyen átalakulást.
2011. nov. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!