Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem élvezem, ha a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezem, ha a barátom ujjal próbál kielégíteni.. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Beszéltünk már erről és azt mondta,hogy ne aggódjak,mert eleinte mingig fáj.De mikor előszőr csinálta nekem(egy másik férfi)az nem fájt,azt élveztem.Tenap este csináltuk először és igazából nagyon figyelt rám,gyengéd volt,mégis nagy fájt.

Szűk vagyok,de mire odaértünk,szerintem eléggé kitágultam.

Mit tegyek?Mi lehet a probléma?(szerintem nem a nedvesség hiánya)


2008. júl. 18. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ő ront el valamit? :S Mégis. Mert a másik pasinak valami sikerült, ami neki nem.
2008. júl. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Először próbálja egy ujjal, utána 2-vel és max 3-mal. És nem árt ha nem fél méteresek a körmei, meg próbáljon benyúlni a szeméremcsontod mögé ott a legizgalmasabb, különben ha másnál működött, akkor mondd el neki hogyan csinálták és csinálja ő is úgy, ennyi a recept!
2008. júl. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta,hogy edig mindig sikerült a barátnőit kielégíteni.A kezét meg teljesen véletlenül megnéztem(a szép kéz az egyik mániám) és rövidek voltaka körmei.

És az az igazság,hogy a másik férfival tarom ugyan a kapcsolatot,meg jóban vagyunk,de az már 2 éve történt.

2008. júl. 18. 16:37
 4/5 anonim ***** válasza:
azért mert más lánynál bevált az ő "módszere", az nem azt jelenti, h nálad is be fog. ha fáj akkor vmin sürgősen változtasson
2008. júl. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán egy kis csiklósimogatással kellene kezdeni, mert a lányok többsége azt sokkal jobban élvezi, mint a konkrét hüvelyujjazást. Ha már sikerült a csiklódat addig simogatnia a nedves ujjával, amíg elélvezel, utána már biztosan eléggé ellazult a hüvelyed, és akkor lehet konkrétan ujjazni. Szerintem 1 ujjal bőven elég (csak akkor többel, ha te kéred), és úgy, hogy a tenyere a hasad felé nézzen, és az ujját úgy mozgassa, mintha hívogatna bentről valakit. Így a G-pontot ingerli, és nagyobb lesz a sikere.
2008. júl. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!