Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitöl van az pedig lassan 10...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitöl van az pedig lassan 10 éve együtt vagyunk, hogy állandóan szexelnék vele? Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Egész nap csak azon jár a fejem.Sokszor nem birok szinte magammal.Valami bajom van?Állandóan rá gondolok ha nincs velem majd megörülök.Mitöl van ez?Most elutazik hogy birom ki nélküle?Amugy soha nem tudnám megcsalni.Mit tegyek?
2008. júl. 18. 13:22
 1/7 A kérdező kommentje:
NÖ vagyok amugy.
2008. júl. 18. 13:22
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amellett, hogy nagyon szereted a párod, szexmániás is vagy. Nincs gond ezzel, ha a párodnak sincs vele baja :-) A távollétében pedig keres valamilyen elfoglaltságot, amivel le tudod magad kötni, kicsit el tudod terelni a gondolataidat.
2008. júl. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

mi 19 éve sexelunk:)

egy héten 4-5- ször legalább:)

2008. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van itt olyan is aki egy nap többször is csinálja?
2008. júl. 18. 13:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális,nincs semmi gond vele.jobb mint ha egyáltalán nem kivánnád:D
2008. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
van:)))
2008. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A sírógörcs kerülget az irigységtől! Én a barátnőmmel már nem is emlékszem, hogy mikor csináltuk utoljára :S


Amúgy azt nem mondom, hogy ez 10 év után nálatok normális, de az lenne a jó, ha ez lenne a normális mindenkinél! Szerintem örülj neki, hogy még ilyen tüzes a kapcsolatotok!

2008. júl. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!