Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire biztonságos a tengerb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos a tengerben szeretkezni?

Figyelt kérdés
A Földközi tengerhez megyünk, és a párom ott akarja. Van fertőzésveszély vagy egyéb akadály? A parton milyen? Van vki.-nek ilyen jellegű tapasztalata?
2008. júl. 18. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hallottam, hogy nem éri meg. Tényleg sok a fertőzésveszély.
2008. júl. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Alapvetoen a sos viz fertotlenit, illetve tobbnyire nem kerul viz a huvelybe. Mindenestre ovatosnak kell lenni, mert apro homok es mas egyeb szennyezodesek bekerulhetnek es gyulladast okozhatnak. En probaltam parszor, szerencsere a paromnak nem lett baja, de elarulom, hogy annyira nem kenyelmes, foleg a fiunak nem. Egyreszt megkell kuzdeni a vizzel, ami tapadossa teszi, masreszt a mozgasaval, teged is tartani kell valahogy, es az egesz csak attol elmeny, hogy kiprobaltatok ezt is :)
2008. júl. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És a parton? Mondjuk a homokon, úgy hogy a lábunkat még érje a víz? Mennyi az esélye, hogy meglátnak?
2008. júl. 18. 12:30
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Inkäbb vigyčl fel 2 lavor tenger vizet a hotelbe

És ott mčg a cäpäktol se kell tartani hogy leharapja a farkät

Ja amugy a csonakra nem gondoltatok hogy becsonakäzni az isten häta mögč čs ott dugjon meg

Tiszta romantika

2008. júl. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
MI igaz nem tengerbe hanem a Balatonba, valamit egy gyógyfürdőben akcióztunk. A páromnak csak égései voltak utánna, de én össze szedtem egy tisztességes bacis gyulladást, aminek a tüneteit későn vette észre a dokim, a végén már ott tartottam , hogy HPV gyanús voltam és műteni kellett. Mi azóta még csak nem is próbálkozunk ilyennel, és ha vízbe megyek akkor mindig tampont használok.
2008. júl. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megvan a fertőzésveszély, szóval én nem ajánlanám vízben.
2008. júl. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ok, akkor inkább kihagyom. A parton próbálta már vki.?
2008. júl. 18. 13:28
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Parton csak ugy probaljatok, hogy elotte nem mentek vizbe es lehetoleg este, vagy hajnaltajt. Praktikus okok: ejszaka, vagy hajnalban a homok nedves, igy nem szall annyira, hanem osszeall. Ha pedig vizesek vagytok es ugy hempergoztok hoomokon...nos, ezt gondolom mindenki ismeri :) Nincs baj a vizzel, foleg tengerben. Nezd ha ki szeretnetek probalni, hajra. Mint inrtam a so fertotlenit, de miutan vegeztetek, kend be kivul Canestennel, belul pedig oblitsd ki Lactacyd-dal, igy nagy valoszinuseggel nem lesz gond...
2008. júl. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaja ha az utóbbi két tanácsot megfogadod, nem lehet gond!! ( a kívül-belűl fertőtlenítés :))
2008. júl. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!