Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért érzem azt kutya és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt kutya és lovagló pózban, h szét akar repedni a hasam alja?

Figyelt kérdés

Elég szar érzés. Olyan, mintha telelenne a hugyhólyagom és azt nyomkodná:S Mitől lehet? Talán túl hosszú neki? Azt nem hinném mert nem méretes hanem pont jó.


Meg van amikor olyan, mintha beakarnék pisilni :S Talán ez jelzi az orgazmust? Hogy már közel vagyok?


2008. júl. 17. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy teljesen be vagy indulva 100%-ig, amikor beléd hatol? Mert ha még nem teljesen, akkor fájhat.

A vizelési inger a g-pont ingerlésekor van, de pl én nem csak közvetlenül orgazmus előtt érzem, hanem szinte végig, lehet, hogy te is ilyen vagy. De az az érzés nem fáj, hanem nagyon jó.

2008. júl. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen az nem fáj. De az a repedős érzés viszont fáj :S Utánna nincs semmi bajom, csak olyan mintha kiakarna szakadni onnan vmi vagy átakarná lyukasztani a pénisze :S
2008. júl. 17. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:
És ha nem hatolna olyan mélyre? Lehet, hogy a méhszájadat löki és az vmiért fáj (bár nincs ott érzőideg..)
2008. júl. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azóta érzem ezt kutyapózban amióta volt egy nőgyógyászati kisműtétem. Nem akarlak megijeszteni, de ha más mellékhatást is észrevettél pl. fehéres sárgás hüvelyi váladék, vagy néha égő érzés, vagy hámlás...akkor fordulj orvoshoz, lehet, hogy észre sem vetted, de össze szedtél valami bacit és ettől begyulladt a méhszájad, amit ha hanyagolsz akkor súlyos következményei lehetnek.
2008. júl. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szal a lovagló és a kutya pózt hagyjuk el, mert nem jó nekem?:( Próbáltam a lovagló póznál kicsit följebb emelkedni, de nagyon kevés ideig bírtam úgy, mert elfáradt a lábam és fájt is :S Vmilyen dolgot tudtok ajánlani, h jó legyen a lovagló és a kutya póz?
2008. júl. 17. 22:48




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!