Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 19 éves vagyok a barátom 20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves vagyok a barátom 20 és mindketten szűzek. Holnap itt fog aludni, és megbeszéltük, hogy megpróbáljuk. Mit csinálhatnék hogy jobban kívánjon?

Figyelt kérdés

Ezalatt azt értem, hogy ne csak arra gondoljon, hogy hamar túlessen rajta, meg ne stresszeljen, hogy nekem mennyire fáj.. :S nem tudom mit tegyek:\'( mert előre félek.. mert ő nem az olyan "nyugodt" tipusú ember:\'(

Segítségeteket előre is köszi


2008. júl. 17. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem feküdtem le a barátommal, de nagyon sokat beszélünk róla. Én mindig azzal bíztatom, hogy ha fájni is fog nekem, attól még csodálatos érzés lesz, hiszen imádom Őt és olyan közel szeretnék kerülni hozzá amilyen közel csak lehet. :) Talán még az is segít, ha megmondod neki, hogy azonnal szólsz, ha picit nagyobb fájdalmat érzel, tudatod vele, hogy éppen mi játszódik le benned.
2008. júl. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

:) Mondjuk beszéljétek meg, hogy kicsit korábban találkoztok, és egészen onnantól, odáig, míg este az ágyban nem lesztek, nem érhet hozzád. :) Mosolyogj rá sokat, círogasd az ujjaddal a vállát.. meg mindenét.. de tudod, olyan csábítóan. Ezt csináld sokszor, olyan célzó, "rosszragondoló" tekintettel. Tetszeni fog neked. Azt is csinálhatod, hogy csak puszilgatod.. csókot nem engedsz. Akár egész du. De ha becsúszik 1-2 csók, az se tragédia.. :) Tudod, a szája körül, végig.

És ezt még akár húzhatod is este, mondjuk 10-ig, 11-ig. Ha tudtok addig várni :F :)

A másik tippem, hogy ZENE! Halk, romantikus, szenvedélyes zene. Ha kell küldök, csak írj privibe :) Nekünk volt egy külön CD is, összeírt számokkal.

Nahmeg jó hangulat.. szerezz be egy olyan lámpát amire rátudsz tenni vmi pirosat, vagy ha már van, akkor az is jó, csak csinálj piros fényt!

Szexi ruha.. ezalatt azt értem, hogy mondjuk elmentem vhova este (mondjuk vacsizni? Sztem az se rossz, csak még szebbé teszi az estét :) Tudok ajánlani egy szép helyet Pesten nem túl drágán, és jó a kaja!) , akkor később vegyél fel egy olyan inget, vagy vmit, ami ki kell gombolnia :) Ilyenekkel!

Minnél jobban kísértse őt az, amit MÉG nem kaphat meg! Így mire már ott lesztek, garantáltan ...

És ami még esetleg jó lehet, ha aktus előtt, orális szex. Az is jó sztem, ha izgultok. Gondolom már minden volt köztetek. (először Te őt, aztán ő téged, és utána elvileg már ő is készen fog állni!)

Sok sikert!

2008. júl. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sry, tetszeni fog neki*
2008. júl. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én egy szintén 19 éves lány vagyok aki 2 éve vesztette el a szüzességét,és még mindig ugyanazzal a sráccal van együtt.

Szóval a lényeg:

1.Ne izguljatok,mert akkor nem fog neki felállni....

2.Mindenképpen!!!!először csak az ujjával játsszon ott lent Neked,hogy kellőképpen fel tudjon izgatni és ne legyen annyira fájdalmas a behatolás...

3.Olyan környezetet biztosítsatok magatoknak,ahol anyu,apu,tesó nem fog és nem tud rátok nyitni.

4.Bújjatok egymáshoz,ha Te már elég nedves vagy,persze csak akkor,ha már van a srácon gumi(mert amúgy terhes lehetsz!) és az is jobban fogja izgatni.

5.Puszilgassa a melledet(ez náluk mindig bejön-és persze neked sem lesz rossz).

6.Terpessz és hagyd,hogy LASSAN beléd csúsztassa a *-ét.

7.Ha mindketten felizgultatok eléggé és Neked nem fáj annyira,akkor lehet gyorsítani és hagyd elmenni.

8.Ha elment minél előbb vegye ki belőled.

9.Ne félj,annyira nem fog fájni! :) Nekem speckó csak kellemetlen volt,de semmi több.

10.Semmi gond és baj nincs/nem lesz,ha nem élvezed majd az első 5-6 alkalmat,mert ezalatt fogsz kitágulni.

A többi meg megy magától,mert ösztönös!Majd írj,hogy milyen volt! Szia! :) SOK SIKERT!

2008. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem sokat írtál az előzményekről, de szerintem kevésbé lennétek mindketten idegesek, ha nem egyből a szexszel kezdenétek, hanem mondjuk pettingelnétek, nagyon sokat, sokszor, kézzel, szájjal, hogy megismerjétek egymás testét rendesen. Így neked alig fog fájni, vagy egyáltalán nem, neki pedig kevésbé kell idegeskednie amiatt, hogy most neked fájni fog, stb. és nem csak arra fog gondolni hogy essetek már túl rajta. Ha pedig már ezeken túl vagytok, akkor nem értem mi ez a nagy idegeskedés.

A fájdalom elkerüléséhez még annyit, hogy mivel ideges leszel tágulni is nehezebben fogsz, így amikor behatol, amikor érzed hogy kicsit feszülsz, akkor mondd meg neki hogy most állj és mozogjon kicsit, de csak addig, ameddig most is bent van; amikor megint tágultál pedig lehet bentebb menni; nem fog sokáig tartani, amíg teljesen bent lesz és nem fog annyira fájni sem ;)

Az ellen hogy ő ideges pedig annyit tudsz tenni, hogy nyugtatgatod és nem mutatod neki hogy te mennyire ideges vagy, mert az csak olaj a tűzre :)

2008. júl. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha stresszes a srác, inkább ő legyen alul, te pedig feküdj rá és óvatosan csüccsenj bele. Így te irányítod a tempót és a mélységet, ő pedig jobban tud arra koncentrálni, hogy ne durranjon el azonnal. Ha nagyon izgulsz, akkor lehet segíteni egy kis síkosítóval (K-Y gél, pl.)

És nagyon lassan ereszkedj bele, ha fáj, akkor állj meg, de ne szállj ki. Egészen "ütközésig" ereszkedj. Nagyon lassan mozogj,és ne engedd őt mozogni, majd más alkalmakkor még lesz lehetősége elég :)


Mi annak idején mindketten szüzek voltunk, volt egy szabad hétvégénk egy nyáron a nagy akcióra, egész jól belejöttünk két nap alatt...

2008. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kérdezd meg előtte tőle ,hogy mekkora a pénisze majd vágj aggodalmaskodó arcot és kérdezd meg, hogy az vajon számodra elég lesz-e
2008. júl. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az előttem levőnek üzenem, hogy menjen máshova vicceskedni...
2008. júl. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, és atanácsokat, ha van aki még akar írni, az írjon:)
2008. júl. 19. 00:50




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!