Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Visszatétő álmom, h le bírom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszatétő álmom, h le bírom szopni magam. Erről miren lehet következtetni, mert biztos van vmi jelentése?

Figyelt kérdés
A későbbi álmaimban mindig arra gondoltam, h a mostani biztos csak álom, de mindig egyre valósághűbb, és mindig elhiszem, h a valóságban történik meg. (am 10 éves koromban meg bírtam érinteni a nyelvemmel)
2008. júl. 17. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Csak gratulálni tudok,hogy a farkad nyalogatásával szórakozol.Ez annyit jelent,hogy baromira nem vagy érett még a szexre.

A jelentése meg annyi,hogy jelen pillanatban csaka szex jár az eszedben és inkább verd ki naponta eggyel többször.

2008. júl. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
azért nem nyalogatnám a saját puncimat....még ha imádom h nyalnak is..
2008. júl. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem feltétlenül kell ezt jelentenie.Szerintem nézd meg ezt az oldalt.... mielőtt még mindenki egy perverz beteg állatnak írna le. [link]
2008. júl. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1.: 17 éves vok, és már nem tudom megcsinálni, inkáb a barátnőimre bíztam, akik soha nem panaszkodtak a teljesítményemre

2.: az élet azért van, h mindent kipróbáljunk, neeem? ;)

3.: kössz a linket, de sajnos nem találtam konkrét választ az álmaim jelentésére

Ez tényleg fontos kérdés, mert nem véletlenül álmodom hatodjára, talán a jövőt mutatja? ;P

2008. júl. 17. 09:49
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg a vágyaidat mutatja.. biztos sokat gondolkozol ezen h milyen lenne meg stb és ezért álmodod .. lol
2008. júl. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ez azt jelenti, hogy homokszem került a gépezetbe :D
2008. júl. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%
akkor nagyon fasza hogy nálam nem csak visszatérő álom hanem tényleg le tudom szopni magam. Amikor nincs kéznél az asszony huzamosabban rá is kényszerülök, pedig teljesen átlag méreteim vannak 173cm és 13cm.
2008. júl. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

hmmm...homokszem? neeem, a gépezet teljesen tiszta :D

előzőnek: hagyd az asszonyra a munkát, ők értenek hozzá igazán ;)

2008. júl. 17. 13:53
 9/11 A kérdező kommentje:
am bármit írjatok ami eszetekbe jut, lehet, h tudtok segíteni, minden ötletet szívesen várok, vagy akár saját tapasztalatot erről
2008. júl. 17. 13:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet h antiszociális személyiség vagy
2008. júl. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!