Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy keltsek több vágyat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keltsek több vágyat a nőmben?

Figyelt kérdés

Heti 1 nél töbször igaz az az 1 nagyon jo neki is nekem is de jo lenne több mint régen

Étel ital vägykeltö bärmi jöhet .


2008. júl. 16. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz nála, kényeztesd. Egy jó vacsi, vagy valami gyümi és tejszínhab. Erotikus tánc :-D Nézhettek erotikus filmet is. Rengeteg apró dolog, kedvesség van, amivel felkeltheted benne a vágyat. Használd a fantáziád! :-)
2008. júl. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnos mär mindent probältam sokszor mär unja is

Mondjuk ha nemszolok hozzä 2 hčtig akkor rämmäszik de az elég neki 1hčtig

2008. júl. 17. 00:20
 3/8 anonim ***** válasza:
én is heti 1-2szer vagyok együtt úgy a barátommal...nekem is elég ez,mondjuk lehetne többször is,csak egyszer én alszok be,egyszer ő,meg a szüleinkkel,tesókkal egy lakásban,vékony falak között nem mindig mernék szexelni...
2008. júl. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondok egy egyszerűt: kérdezd meg, hogy miért csak heti 1-szer vagytok együtt. Lehet, hogy azt mondja, hogy neki elég ennyi, de lehet, hogy mond rá valami olyan indokot, amin könnyedén tudsz változtatni. Őszinteség! Aztán, ha nem egyeznek az igények, akkor az hosszútávon nehezen fog működni, sajnos ez a helyzet...
2008. júl. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
a kényeztetéssel én is 1et értek..mivel csaj vagyok én már csak tudom ezt...próbáld ki azt h csoki szirupot öntesz a hasára vagy bárhova és finoman lenyalogatod,közben súgj a fülébe szép dolgokat,simogasd...csókolgasd...majd lassan kezd el levenni a ruhadarabokat..csak arra ügyelj hogy szép lassan...finoman..nem kell sietni..sok sikert
2008. júl. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hogy is irtad csokiszirup a hasära

És utäna szabaditsam meg a ruhätol

Nem elötte kellene levetköztetni tiszta csokis lesz a ruha

De mi tejszinhabot szoktunk čs a hasänäl lentebb adom

Talän ez a baj :-P:-P:-P

Sugjak a fülčbe vmi mocskosat pl konyha de annäl jobb az anyäd nem:-P:-P:-P

2008. júl. 18. 12:13
 7/8 anonim válasza:
nem kell kiforgatni a szavaimat..csak segíteni akartam...
2008. júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Bocsi csak počnkodtam ne hari

Amugy köszi a hozzäszoläst

2008. júl. 18. 19:37




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!